Akce
 STALGAST

Poklice na GN 2/4 | STALGAST, 118000

118000


  • 234 Kč s DPH 193 Kč bez DPH 210 Kč s DPH 174 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 5 dnů. Uváděný zde termín realizace je maximální čas realizace objednávky od data potvrzení objednávky naším pracovníkem a v případě platby převodním příkazem od data zaúčtování platby. Jde o orientační termín dodání proto zboží můžete obdržet také dříve a v případě jakýchkoli problémů s dodáním budete jistě neprodleně informování našim pracovníkem.

Informace

rozměr GN: GN 2/4 (530x162 mm)
materiál: nerezová ocel
výřez na úchyty: Ne
výřez na lžíci: Ne
těsnění: Ne
barva: nerez (inox)

Popis a informace

Poklice na gastronádobu GN 2/4 od firmy Stalgast s indexem 118000 je vyrobena z nerezové oceli. Je vhodná na gastronádoby s rozměrem GN 2/4 vyrobené z nerezové oceli.

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Vhodné pro

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.