Skříň na výkresy a mapy, formát A-1, osvětlená pracovní plocha, 7 zásuvek | KART-MAP, A1PB/7

A1PB/7


  • 41 954 Kč s DPH 34 673 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 14 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 980 mm
šířka/hloubka 680 mm
výška 866 mm
materiál: lakovaná ocel

Skříň na výkresy a mapy, formát A-1, osvětlená pracovní plocha, 7 zásuvek | KART-MAP, A1PB/7 - Popis produktu

Skříň s 7 zásuvkami s osvětlenou pracovní plochou určená pro ukládání map, technické dokumentace, výkresů s maximální formátem A-1. Vyrobená je z černého plechu o tloušťce 06-,2 mm, lakované práškovou barvou (epoxyd – polyester) v šedé barvě RAL 7035. Zásuvky se posouvají po teleskopických kolejnicích s blokádou. Uzamykání jedním centrálním klíčem. Pracovní plocha polepená dvěma vrstvami skla. Osvětlení 6/20 W. Hmotnost skříně je 107 kg.

Skříň na výkresy a mapy, formát A-1, osvětlená pracovní plocha, 7 zásuvek | KART-MAP, A1PB/7 - Recenze zákazníků

Skříň na výkresy a mapy, formát A-1, osvětlená pracovní plocha, 7 zásuvek | KART-MAP, A1PB/7 - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Skříň na výkresy a mapy, formát A-1, osvětlená pracovní plocha, 7 zásuvek | KART-MAP, A1PB/7 - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím