Stůl na přípravu výkresů, formát A-1 | KART-MAP, SMP/A1

SMP/A1


  • 23 024 Kč s DPH 19 028 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 14 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 980 mm
šířka/hloubka 680 mm
výška 866 mm
materiál: lakovaná ocel, sklo

Stůl na přípravu výkresů, formát A-1 | KART-MAP, SMP/A1 - Popis produktu

Stůl na přípravu výkresu s osvětlenou pracovní plochou určenou především na geodetické výkresy, projekty. Stůl vyrobený z černého plechu o tloušťce 1 mm, podstavec s čtvercovým průřezem 30×30 mm. Pracovní plocha polepená dvěma vrstvami skla. Osvětlení 6/40W. Lakovaná práškovou barvou (epoxyd – polyester) v barvě RAL 7035.

Stůl na přípravu výkresů, formát A-1 | KART-MAP, SMP/A1 - Recenze zákazníků

Stůl na přípravu výkresů, formát A-1 | KART-MAP, SMP/A1 - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Stůl na přípravu výkresů, formát A-1 | KART-MAP, SMP/A1 - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím