Výrobník kloboučkové ledu 50kg/24h | NORDLINE, IM 50

IM-50


  • 25 758 Kč s DPH 21 288 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 7 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

příkon 0.35 kW
napětí: 230 V
materiál: nerezová ocel
zásobník: Ano
objem zasobníku 14 kg
typ chlazení: vzduchem
délka 610 mm
Šířka 548 mm
výška 810 mm

Popis a informace

Opláštění INOX, čeřidlový systém. Hlavní vypínač a kontrolka chodu. Chlazení vzduchem. Klapka k odběru ledu, lopatka na led. Chladivo r 134a. Kapacita zásobníku 14 kg.
Instalace: pitná voda (teplota mezi +5 až +40°C). Není nutná instalace změkčovače. Tlak vody 1 až 5 barů. Odpad vody minimálně 50 mm pod výpustí výrobníku do vzdálenosti 1m, v jiném případě nutno instalovat výrobník na podstavec.

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.