Akce

Zrcadlová glazura - zlatá, 250 g – Mirror Glaze | SILIKOMART, Food

73.107.04.0001


  • 231 Kč s DPH 201 Kč bez DPH 224 Kč s DPH 195 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 21 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

váha 0.25 kg

Zrcadlová glazura - zlatá, 250 g – Mirror Glaze | SILIKOMART, Food - Popis produktu

Zrcadlová glazura 73.107.04.0001 od inovativní italské firmy Silikomart, která vyrábí své produkty jak pro profesionální cukráře, tak pro jednotlivé zákazníky. Je naprosto nezávadná a bezpečná pro potravinářské výrobky, svými vlastnostmi odpovídá standardům a proto se ji snadno nanáší a velmi lehce se s ní pracuje. Glazura ozdobí jakýkoliv dezert, dort či muffiny a ty tak získají neopakovatelný vzhled. Zrcadlová poleva Mirror Glaze Gold se prodává v praktickém balení pro jednoduché skladování, objem: 250 g zlaté polevy.

Zrcadlová glazura - zlatá, 250 g – Mirror Glaze | SILIKOMART, Food - Recenze zákazníků

Zrcadlová glazura - zlatá, 250 g – Mirror Glaze | SILIKOMART, Food - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Zrcadlová glazura - zlatá, 250 g – Mirror Glaze | SILIKOMART, Food - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.