Všechny kategorie v sekci Barové držáky

Věšáky na skleničky na Gastromania.cz

Rozsáhlá nabídka našeho internetového obchodu zahrnuje profesionální vodící lišty a stojany na zavěšení sklenic, které jsou určeny jak pro profesionální gastronomická zařízení, tak pro domácnosti. Navrhujeme, servisujeme a vybavujeme také zázemí profesionálních barů. Věšáky na sklo jsou skvělým a inovativním řešením pro bezpečné skladování skleněného nádobí. Tím však výhody nekončí! Bárové vodící lišty také umožňují udržovat pořádek na pracovišti a usnadňují obsluhu zákazníků. Jsou zajímavou dekorací, která dodá originální ráz každému gastronomickému zařízení.

číst dál >

Profesionální barové lišty

Barové lišty byly navrženy tak, aby bylo zajištěno co nejbezpečnější skladování skla. To je možné díky použití materiálů nejvyšší kvality, jako je chromovaná ocel nebo plast, a také díky samotné konstrukci, která je velmi odolná a stabilní. Toto řešení zajistí, že se sklenice umístěné na stojanu nerozbijí. Stojí za to vybavit svůj bar tímto typem pomůcek, protože zaručujeme, že budou nejen zajímavou dekorací, ale také výrazně usnadní každodenní práci barmana i pomocného personálu.

Kde si můžete koupit kvalitní stojany na láhve?

Stojany na láhve, věšáky a posuvné lišty na sklo, stejně jako další barové vybavení, příslušenství a pomůcky jsou k dispozici v našem obchodě Gastromania.cz za mimořádně výhodné ceny. Naše služby jsou určeny jak profesionálům – pro komerční využití, tak individuálním zákazníkům, kteří je využívají ve svých domácnostech. Zveme vás, abyste si prohlédli naši nabídku! Pokud jste v naší nabídce nenašli produkty, které splňují všechna vaše očekávání, doporučujeme Vám také kontaktovat přímo náš tým. Pomůžeme Vám splnit všechny vaše požadavky, zodpovíme všechny vaše otázky a rozptýlíme všechny vaše pochybnosti.