Vysoce kvalitní stolní termosky – prohlédněte si naši nabídku!

V téhle kategorií najdete profesjonální stolní termosky na kávu a čaj. Jsou to nenahraditelné produkty v každém gastronomickém zařízení. Naše široká nabídka zahrnuje velký výběr stolních termosek na kávu a čaj, které jsou ideální pro rauty, konference, cateringové společnosti, školy, školky, konferenční centra a další cateringové aktivity. Navrhujeme, zajišťujeme a obsluhujeme zařízení hromadného stravování. Naše nabídka zahrnuje špičkové produkty, které jsou charakteristické mimořádnou přesností zpracování, multifunkčností a bezprecedentní trvanlivost. Děláme vše co můžeme, aby naši zákazníci (i ti nejnáročnější!) byli spokojeni s kvalitou našich služeb. Zveme vás, abyste se seznámili s naším sortimentem!

číst dál >

Co je třeba vzít v úvahu při rozhodování o koupi stolní termosky?

Stolní termoska na kávu a čaj by měla být především výkonná. To znamená, že je třeba brát ohled na výrobce, který vytvořil konkrétní přístroj ale také na druh použitého materiálu. Na štěstí v sortimentu Gastromania.cz jsou k dispozici produkty renomovaných firem, které jsou populární po celém světě. Je to mezi jiné firma: STALGAST, SUNNEX, BARTSCHER, APS, CONTACTO, HENDI, BRAVILOR BONAMAT, TOM-GAST, FINE DINE a také KYOCERA. Dalším velmi důležitým faktorem je kapacita termosky, a také délka, výška, šířka a průměr. V našem internetovém obchodě jsou dostupné stolní termosky s kapacitou až 16l ! Produkty jsou dostupné také v široké barevné škále jako je: bílá, černá, zelená, žlutá, červená, stříbrná, a růžová.

Stolní termosky pro profesionální catering

Naše stolní termosky byly vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které zaručují jejích vysokou kvalitu. Patří mezi ně nerezová ocel, keramika, polypropylen, ocel, sklo a plast. Stolní termosky jsou ideální pro uchovávání horkých i studených nápojů, protože dokonale udržují jejich teplotu. Výrobky lze použít také na všech venkovních akcích. Pokud v našem sortimentu nenajdete produkt, který hledáte, kontaktujte prosím tým Gastromania.cz – najdeme pro vás ideální zboží! Odolné a trvanlivé termosky na kávu a čaj, které nabízíme, vám jistě budou sloužit mnoho let a jsou ideální investicí!

Jaké produkty jsou v naší nabídce? Stolní termosky

Nabízíme širokou škálu profesionálních stolních termosek, které jsou charakteristické svou vysokou výrobní kvalitou. Jsou to m.j: ocelová stolní termoska s pumpičkou, bufetová termoska pro catering, ocelová termoska s tlačítkem, cateringová termoska, termoska na studené a teplé nápoje, základna pro kávový servis, ocelová termoska s klapkou, termoska na nápoje s tlačítkem, termoska pro kávovary Aurora, keramický hrnek, cateringové stanice pro dvě termosky a mnoho dalšího! Gastronomie není pouze naši práci ale i vášní, proto moc rádi vám poradíme jak vybrat ty nejlepší produkty! Srdečně Vás zveme, abyste se seznámili s celou naší nabídkou!

Stolní termosky na kávu a čaj v sortimentu Gastromania.cz

Pokud chcete koupit stolní termosky na kávu a čaj za nejnižší cenu, pak vás zveme k seznámení se nabídkou našeho internetového obchodu Gastromania.cz! Nabízíme i jiné zařízení, gadgety, nábytek a doplňky, které jsou ideální jak pro profesionální stravovací zařízení, tak pro domácnosti. Pokud máte jakékoliv otázky tyčící se našich produktů, pak neváhejte kontaktovat náš tým. Jsem k vaši dispozici 5 krát v týdnu- od pondělí do pátku a pracujeme v čase 8:00-16:00. Pokud nás kontaktujete, slíbíme vám, že poradíme ty nejlepší řešení!