Profesionální chladicí stoly pro gastronomii

Chladicí stoly pro gastronomii jsou nezbytnou součástí vybavení každé provozovny, která připravuje pokrmy. Jsou ideální nejen pro restaurace a bary, ale také pro cateringové společnosti, hotelové kuchyně a jídelny. Jsou velmi užitečné a výrazně zlepšují každodenní práci v kuchyni. Díky jejich funkčnosti si je často vybírají profesionálové, ketrým slouží dlouhá léta!

Chladicí stoly pro gastronomii umožňují rychlou a efektivní přípravu pokrmů, a to díky pevné desce, která je vyrobena z vysoce kvalitní nerezové oceli. Tyto stoly se používají také ke skladování potravin a k jejich vystavování. Jsou ideální pro jakýkoli bufet, protože díky regulaci teploty vydrží připravené pokrmy déle čerstvé. Chladicí stoly v sortimentu internetového obchodu Gastromania.cz jsou vysoce kvalitními výrobky, které rozhodně probudí zájem.

číst dál >

Chladicí stůl pro obchod – podívejte se na naši nabídku!

V naší nabídce najdete různé typy chladicích stolů, aby si každý mohl vybrat model, který splní všechna jeho očekávání. Nabízíme jednodveřové, dvoudveřové, třídveřové a čtyřdveřové chladicí stoly – jsou vybaveny různým počtem zásuvek, co usnadňuje personalizaci nábytku. Některé modely mají navíc další vybavení, například dřez, skleněné dveře, vitríny nebo boční skříňku. Chladicí stůl pro obchod a gastronomii se jistě stane nepostradatelným! Díky našemu rozsáhlému sortimentu jsme přesvědčeni, že výběr ideálního výrobku Vám nebude činit žádné problémy. Rádi Vám poradíme, jaká řešení jsou pro Vaše stravovací zařízení nejvhodnější. To platí pro menší, i větší prodejny, protože bereme v potaz všechny aspekty, které jsou pro Vás důležité. Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte se obrátit na náš tým.

Chladicí stoly pro obchod – profesionální vybavení pro stravovací zařízení

Chladicí stoly pro obchod a gastronomii, které jsou součástí našeho sortimentu, jsou vyrobeny známými a ceněnými výrobci z celého světa. Použití moderních technologií a nejkvalitnějších materiálů zaručuje vysokou třídu výrobků, jejich spolehlivost a trvanlivost. Spolupracujeme se společnostmi jako Stalgast, Asber, Bartscher, Hendi, RM Gastro, Rilling, Cheffy, Redfox nebo Arktic. Chladicí stoly pro obchod a gastronomii jsou inovativními kusy nábytku určené pro profesionály, a proto by neměly chybět v žádné restaurační kuchyni. Díky široké nabídce našeho obchodu snadno najdete ideální produkt!

Chladicí stůl pro gastronomii

Cateringový chladicí stůl hraje v každé profesionální kuchyni mimořádně důležitou roli, proto by měl být nejen funkční, ale také odolný. Díky použití vysoce kvalitní nerezové oceli jsou tyto výrobky spolehlivé a odolné! Nerezová ocel je díky svým vlastnostem velmi často používaným materiálem v gastronomii. Stůl je odolný vůči korozi (destruktivní působení vody, chemikálií a nízkých či vysokých teplot) a poškození. Kromě toho se velmi snadno udržuje v čistotě, co výrazně mění dobu čištění a efektivitu práce. Chladicí stůl pro gastronomii je v našem obchodě k dispozici v mnoha různých variantách. Jednotlivé modely se liší objemem (největší dostupný objem je 580 l), celkovým výkonem (maximálně 2 kW), počtem polic, zásuvek a dveří, a také teplotním rozsahem (od 7 °C do 12 °C). Nabízíme klasickou verzi se zásuvkami a dvířky, a verzi premium s dalším vybavením, jakým je boční skříňka, vitrína, dřez nebo skleněná dvířka.

Cateringový barový stůl v sortimentu Gastromania.cz!

Naše nabídka zahrnuje vysoce kvalitní barové chladicí stoly pro catering. Nábytek je upraven pro stravovací zařízení, kde se v komerčním měřítku prodávají alkoholické nápoje. Každý model je vybaven odkapávací mřížkou a odtokem. Cateringový barový stůl jistě usnadní podávání alkoholu a udržování pořádku na pracovišti. Náš sortiment zahrnuje nejen chladicí stoly pro gastronomii a obchod, ale také další špičkové přístroje, nábytek, příslušenství a doplňky pro profesionální gastronomii. Máte-li jakékoli dotazy k našim produktům, kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem. Náš tým rád zodpoví všechny Vaše dotazy! Přejeme Vám úspěšné nakupování!