Profesionální hlavice vodních filtrů. Najděte nejlepší kvalitu v obchodě Gastromania.cz!

Univerzální by-passová hlava pro Purity C od společnosti RM GASTRO, distribuovaná pod značkou Redfox, byla navržena a vyvinuta pro kuchaře a pomocný personál v profesionálních gastronomických zařízeních. Hlavice vodních filtrů umožňují různá připojení a nastavení bypassu. Jsou vybaveny inovativní uzamykací rukojetí pro bezpečné uzamčení, systémem rychlé výměny, funkcí přerušení přívodu vody v případě chybějící kartuše a integrovaným oplachovacím a odvzdušňovacím ventilem. Přívod a odvod vody jsou umístěny na jedné straně, což šetří místo při instalaci. Hlavice vodních filtrů s by-passem pro Purity C jsou ideální pro parní sporáky, chladničky a trouby.

Hlavice vodních filtru – univerzální varianta by-passu pro Purity

Univerzální obtoková hlavice pro Purity C od společnosti RM GASTRO, distribuovaná pod značkou Redfox byla navržena a vyvinuta pro šéfkuchaře a asistenty a pomocný personál v profesionálních stravovacích zařízeních. Hlavice vodních filtru umožňují připojení různých přípojek a nastavení obtoku. Jsou vybaveny inovativní uzamykací rukojetí, která zajišťuje bezpečné uzamčení, systémem rychlé výměny, funkcí uzavření vody v případě nedostatku kartuší a integrovaným vodním ventilem.Přívod a odvod vody jsou umístěny na jedné straně, což šetří mnoho místa.prostor při instalaci. Hlavice vodních filtru by-pass pro Purity C jsou vhodné pro parní sporáky, chladničky a trouby.

číst dál >

Jaké hlavice vodních filtrů jsou k dispozici v obchodě Gastromania.cz?

Gastromania.cz skladuje pouze výrobky s velmi vysokou kvalitou zpracování. Hlavice vodních fitrů jsou k dispozici v několika variantách, například univerzální obtoková hlava pro Purity C, hlava bez obtoku pro patrony ONE a nastavitelná obtoková hlava Purity C Steam G. Tento model se vyznačuje až čtyřstupňovou regulací průtoku vody a používá se především v kávovarech.