Kuchyňské špachtle, do kterých se vyplatí investovat!!

Každá kuchyň by měla zahrnovat kuchyňské špachtle. Jedná se o kuchyňe, které jsou v profesjonálních gastronomických zařízeních, ale i ty domácí. V sortimentu našeho obchodu Gastromania.cz najdete profesjonální kuchyňské špachtle, které určite splní všechny Vaše očekavání. Produkty byly vyrobeny z kvalitních materiálu, jako nerezová ocel, poliamid, melamin, dřevo, a plast. Každou špachtli budete využívat léta, a jen díky kvalitním materiálum a důkladné výroby. Naše kuchyňské špachtle mají hodně využití – Umožňují obracení a smažení masa, řízků, bramboráků nebo palačinek, stejně jako pokládání pokrmů, jako jsou hranolky, a míchání potravin. Nabízíme také silikonové stěrky, které lze použít v jakémkoli cukrářství, stejně jako kuchyňské škrabky nebo špachtle na dorty.

číst dál >

Špachtle pro profesionální kuchyně

V našem sortimentu najdete kuchyňské špachtle, které byly vyrobeny z různých materiálu. Mezi nimi jsou: kuchyňské špachtle z nerezové oceli, kuchyňské špachtle z poliamidu, kuchyňské špachtle z melaminu, kuchyňské špachtle z dřeva, a taky kuchyňské špachtle z plastu. Široká nabídká produktů byla přizpusobená potřebám našich zákazníku, aby i ti nejnaročnější, našli pro sebe kuchyňské špachtle. Nabízíme řadu různých špachtlí, například: špachtle na těsto, špachtle na steaky, špachtle s dřevěnou rukojetí, obracecí špachtle, špachtle na smažení a další špachtle pro profesjonální kuchyni. Nabízíme pomůcky v ruzných velikostech a tvarech, aby všichni naší zákazníci byli spokojení. Do naší nabídky pořad přibyvají nové produkty, zabýváme se však i individuálními objednávkami – stačí nám zavolat a domluvit se na podrobnostech!

Profesionální špachtle pro catering

Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou, která zahrnuje nejen profesionální špachtle pro catering. Veškeré naše nádobí jsou vybrané produkty, které jistě splní vaše očekávání. Náš sortiment Vám umožní komplexní vybavení každé restaurace, baru, hospody, kavárny, diskotéky, cateringu, hotelu a jiných gastronomických zařízení. Gastronomie se před mnoha lety stala naší vášní, a tak jsme se rozhodli spojit ji s prací, a proto vzniklo toto jedinečné místo – Gastromania.cz. Jsme otevření na problémy naších zákazníku a ke každému z nich máme indivivuální přístup. Vždy vám dobře poradíme a pomůžeme, abyste si mohli vybrat ty nejlepší produkty. Snažíme se, aby byli naši zákazníci spokojeni nejen s naším zbožím, ale také s kvalitou našich služeb. Pokud máte zájem – kontaktujte prosím přímo náš tým!