Příslušenství a pomůcky pro víno

Každý úspěšný bar, hospoda, restaurace nebo jiný podobný podnik by měl mít nápojový lístek, který obsahuje vína. Vyplatí se investovat do různých druhů tohoto nápoje, včetně bílého vína, červeného vína, růžového vína, sladkého vína, suchého vína nebo šumivého vína, aby bylo možné uspokojit požadavky všech zákazníků.

Pro usnadnění práce číšníků a pomocného personálu se také vyplatí investovat do profesionálních pomůcek a vinného příslušenství, které jsou velkým komfortem.

číst dál >

Chlazení alkoholu

Mezi základní příslušenství, které by nemělo chybět v žádné restauraci, patří izolované nádoby, které udržují lahve s vínem při správné teplotě. Nápoje by měly být mírně vychlazené a teplota, při které se budou podávat, by měla odpovídat konkrétnímu druhu vína. Vyplatí se také vybavit podnik chladicím boxem, speciální nádobou, ve které se víno nebo šampaňské podává obklopené kostkami ledu. Toto řešení je nejen praktické, ale také vkusné.

Vývrtky na víno

Je také důležité mít v zásobě několik vývrtek na víno. Je dobré investovat do modelů, které jsou vyrobeny z odolných materiálů, protože to zaručuje, že se přístroj brzy nepoškodí a bude nám sloužit mnoho let. Další zajímavou pomůckou je číšnický nůž, který má tři funkce: otvírák na lahve, vývrtku a malý, velmi ostrý nůž. Stojí za to vybavit každého barmana tímto užitečným, univerzálním zařízením.

Vinařské pomůcky – zavírače lahví

Uzávěry lahví jsou skvělou náhradou klasického korku. Jsou velmi vzduchotěsné, a tak zabraňují úniku aromatických látek, které dodávají vínu jeho jedinečnou chuť. V naší nabídce najdete mnoho uzávěrů, které jsou k dispozici v zajímavých variantách.

Gastromania.cz nabízí vysoce kvalitní vinařské příslušenství a pomůcky, které zlepší vaši každodenní práci v baru. Zveme vás, abyste si prohlédli celou nabídku, a zároveň vás vyzýváme, abyste nás v případě jakýchkoliv dotazů kontaktovali přímo. Přejeme vám příjemné nakupování!