Automatické změkčovače vody pro profesionální gastronomii

V této kategorii výrobků jsme pro naše zákazníky připravili vysoce kvalitní automatické změkčovače vody, které se často používají v profesionálním stravování. Všechny dostupné modely byly vyrobeny z odolných materiálů, s důrazem na detail, takže jsme si jisti, že uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. Tato nenápadná zařízení jsou nepostradatelná, protože si účinně a rychle poradí s tvrdou vodou a kompenzují její negativní účinky. Tvrdá voda může mít škodlivý vliv na provoz elektronických zařízení (např. varných konvic nebo kávovarů) a výrazně zkrátit jejich životnost. Investicí do automatických změkčovačů vody, které odstraňují složky způsobující tvrdost vody, se můžete tohoto problému navždy zbavit!

číst dál >

Jak fungujou Automatické změkčovače vody a které produkty najdete v naší nabídce?

Automatické změkčovače vody při své “práci” přeměňují ionty hořčíku a vápníku na ionty sodíku, díky čemuž je voda řádně vyčištěná a není již tvrdá. V závislosti na zvoleném modelu nabízejí dostupné položky různé funkce a možnosti. Různé automatické změkčovače vody jsou vybaveny různým systémem regenerace, průtokem, spotřebou soli, provozním tlakem, maximální teplotou vody, průměrem připojení, množstvím lože nebo spotřebou energie. Všechna dostupná zařízení byla vytvořena známými a uznávanými výrobci (např. BARTSCHER, HENDI, REDFOX, BARMATIC nebo MIJAR), což je zárukou jejich špičkové kvality.

Vyberte si osvědčené automatické změkčovače vody!

Zveme vás abyste se seznámili s celým sortimentem, který jsme pro vás připravili. Jsme si jistí, že každý najde něco pro sebe! Pokud máte jakékoliv otázky a nejasnosti, kontaktujte náš tým. Užijte si nakupování!