Nezbytné barmanské vybavení pro gastronomické zařízení

Pro správné fungování jakéhokoli stravovacího zařízení, které prodává alkohol v komerčním měřítku, je nezbytné vybavit jej profesionálním barmanským vybavením. Jedná se o moderní přístroje a pomůcky, které umožňují rychlou a efektivní přípravu nápojů a koktejlů i teplých nápojů. Naše nabídka zahrnuje mimo jiné: muddlery – drtiče ovoce, barmanské mixéry, odšťavňovače pro gastronomii, mačkadla ovoce, kávovary, stroje na zmrzlinu, jogurt a smetanu, stejně jako barové mixéry a další zařízení.

číst dál >

Barmanské vybavení – odšťavňovače pro gastronomii

Odšťavňovače pro gastronomii jsou zajímavá zařízení, která umožňují rychle získat velké množství šťávy z čerstvě vymačkaného ovoce a zeleniny. Odšťavňovače pro gastronomii v našem sortimentu mají mimořádně účinné a výkonné motory, které výrazně usnadňují každodenní práci a činí ji mnohem efektivnější. Stroj zvládne jak měkké ovoce, jako jsou pomeranče, tak tvrdší ovoce, jako jsou jablka nebo hrušky. Jedná se o profesionální barmanské vybavení.

Barmanské vybavení – barmanské mixéry

Dalším zajímavým vybavením, které by nemělo chybět ve vašem gastronomickém zařízení, jsou barové mixéry. Tato zařízení umožňují připravovat jedinečné alkoholické a nealkoholické nápoje na bázi ledu, mléka a ovoce. Tyčové mixéry umožňují rychlé smíchání ingrediencí a přípravu dokonalého osvěžujícího nápoje.

Barmanské vybavení – muddlery aneb moderní drtiče ovoce

Muddlery neboli drtiče ovoce jsou velmi užitečnou pomůckou v každém baru, diskotéce nebo koktejlovém baru. Tyto pomůcky výrazně usnadňují obsluhu zákazníků, díky čemuž je práce barmana mnohem efektivnější. Muddlery na ovoce jsou malá zařízení ve tvaru pěchovadla, které je zakončeno ostrými charakteristickými zuby. Jejich úkolem je přesně rozdrtit ovoce a bylinky (např. mátu), které se pak přidávají do nápojů. Toto inovativní barmanské zařízení splní očekávání i těch nejnáročnějších uživatelů.

Barmanské vybavení na Gastromania.cz!

Barmanské vybavení, které najdete v našem sortimentu, je jedinečné vybavení a kuchyňské pomůcky, které jsou ideální pro všechny gastronomické provozovny, kde se podávají alkoholické i nealkoholické nápoje. Nabízíme výrobky nejvyšší kvality, což naši zákazníci oceňují. Zveme vás k nákupu a v případě dotazů se obraťte přímo na tým Gastromania.cz!