Profesionální barmanské vybavení je užitečné v každém gastro podniku, kde se podávají různé alkoholické i nealkoholické nápoje. V našem obchodě jsme proto připravili barový inventář vhodný jak pro malé bary, tak pro velké restaurace. Najdete zde vše od odšťavňovačů, mixérů, míchaček, kávovarů a řady dalšího vybavení pro vaši každodenní barmanskou práci. Pokud máte s výběrem vybavení problémy, vždy vám rádi pomůžeme vybrat to správné barové vybavení. Doporučujeme vám prohlédnout si naši nabídku!

číst dál >

Profesionální barmanské vybavení dostupné v Gastromanii

Nabízíme barmanské vybavení renomovaných výrobců (Hendi, Stalgast, Hamilton Beach a mnoho dalších) z nejkvalitnějších materiálů, jako je například nerezová ocel. Výběrem barového vybavení od nás si zajistíte bezproblémový chod podniku - nabízené vybavení je efektivní a snadno ovladatelné i pro začínající barmany, díky čemuž je příprava koktejlů, džusů a jakýchkoli dalších nápojů mnohem rychlejší.

Náš sortiment zahrnuje:

  • muddlery - jedná se o speciální pěchovadla na drcení ovoce zakončená charakteristickými zuby. Takové barmanské pěchovadlo vám umožní rychle rozdrtit ovoce a nastrouhat další ingredience potřebné pro přípravu koktejlů a nápojů. Lze jej také úspěšně použít k drcení malého množství ledu. Díky použití odolných materiálů, např. polypropylenu nebo nerezové oceli, zvládne každé pěchovadlo rozdrtit i velmi tvrdé přísady.
  • Odšťavňovače - odšťavňovače pro gastronomii jsou zařízení, která se vyznačují vysokým výkonem motoru a schopností pracovat při vysokých otáčkách. Díky tomu lze v krátkém čase získat značné množství šťávy. Lze je použít k odšťavňování měkkého ovoce, jako jsou pomeranče a meloun, i poněkud tvrdšího ovoce, jako jsou hrušky a jablka - v každém případě se můžete spolehnout na vysoký výkon motoru a nepřetržitý provoz.
  • Vymačkávače ovoce - nabízíme široký sortiment ručních i elektrických lisů ovoce. První z nich se osvědčí zejména v malých hospodách a barech, kde by bylo obtížné najít prostor pro velkokapacitní zařízení. Do větších gastronomických zařízení však doporučujeme elektrické odšťavňovače, včetně těch s pomalým chodem.
  • Barmanské mixéry - v naší nabídce najdete mixéry s nádobami z odolného materiálu, který je odolný proti poškození a umožňuje mixovat i velmi tvrdé suroviny. V naší nabídce najdete také barmanské mixéry s krytem tlumícím hluk, což ocení majitelé barů a restaurací, kterým záleží na pohodlí zaměstnanců a co nejnižší hlučnosti v provozovně.
  • Barové mixéry - to jsou zařízení, která se osvědčí ve všech provozovnách, kde podávání nápojů vyžaduje jejich předchozí promíchání. Speciální míchadlo z nerezové oceli zajistí rovnoměrné rozložení všech ingrediencí uvnitř nádoby. K dispozici jsou také přístroje, které umožňují míchat dva nebo tři nápoje najednou, což výrazně zlepšuje provoz každého baru.
  • Kávovary - vůně čerstvě připravené kávy přiláká do každé provozovny řadu nových zákazníků. V naší prodejně nabízíme profesionální kávovary - jedno, dvou nebo dokonce třípákové. U těchto kávovarů je nutné kávu do přístroje vkládat ručně, proto se mnoho zákazníků rozhoduje také pro automatické kávovary, které si kávu samy nabírají a melou ji přímo před spařením. Nabízíme také potřebné příslušenství pro přípravu kávy - napěňovače mléka a mlýnky na kávová zrna.
  • Další vybavení - mnoho barů bude potřebovat i další vybavení, jako je například popcornovač, varnou konvici, lednice - mini bar, automat na ledovou tříšť nebo stroj na cukrovou vatu. Díky nim můžete svým zákazníkům nabídnout řadu dalších možností, které jistě budou mít vliv na oblíbenost vaší provozovny.

V našem obchodě najdete různé vybavení pro bary, které se liší velikostí, výkonem, designem a dalšími funkcemi. Své nové vybavení tak můžete dokonale přizpůsobit svým představám a požadavkům. Naš barový inventář vám nejen umožní předvést barmanské dovednosti, ale také dodá vašemu podniku ještě profesionálnější vzhled.

Jak vybrat správné barové zařízení?

Ačkoli některé barmanské vybavení může na první pohled vypadat podobně, rozdíl je často v detailech, jako je kapacita mixovacího poháru nebo výkon přístroje.

Jak správně vybrat barové vybavení? Je především důležité přizpůsobit velikost a případně i výk on zařízení potřebám provozovny - v malých hospodách nebude nutné používat velké přístroje, které zbytečně zaberou příliš mnoho místa, aniž by v dané situaci přinesly velký užitek. Za pozornost stojí také doplňkové funkce, které některé výrobky nabízejí - některé mixéry jsou například vybaveny tlumicím víkem, které hostům pobyt v podniku ještě více zpříjemní, aniž by je vystavovalo zbytečnému hluku. Pokud jde o spotřebiče, které budou v zorném poli zákazníků, vyplatí se věnovat pozornost také jejich designu - spotřebiče, které vizuálně odpovídají charakteru provozovny, se mohou stát zajímavým designovým prvkem a dodat místu profesionální vzhled.

Chcete-li zjistit, jaké vybavení bude pro vaši provozovnu nejvhodnější, obraťte se na nás - máme bohaté zkušenosti s přizpůsobováním vybavení konkrétním gastronomickým zařízením, takže společně můžeme vybrat vybavení, které zajistí pohodlnou práci barmanů i efektivní provoz provozovny.

Kompletní vybavení baru s Gastromanií

V našem obchodě můžete svou gastronomickou provozovnu objednat nejen výše prezentovaný barové zařízení, ale také veškerým dalším vybavením potřebným pro podávání nejrůznějších nápojů. Nabízíme profesionální barmanské příslušenství, zařízení pro výdej alkoholu a příslušenství a pomůcky pro prodej vína. Mezi základní barmanské příslušenství, které by nemělo chybět v žádné hospodě, klubu nebo restauračním baru, patří profesionální barmanské šejkry, například bostonský šejkr nebo francouzský šejkr. Neváhejte si prohlédnout celou naši nabídku a jistě si vyberete to správné vybavení pro vaši hospodu, klub nebo jakýkoli jiný bar!