Jiná zařízení –profesionální barové vybavení stroje a příslušenství

Každý bar, noční klub, diskotéka, restaurace, hotel nebo jiné stravovací zařízení, které komerčně prodává alkoholické nápoje, by mělo být vybaveno inovativními kuchyňskými spotřebiči, doplňky a pomůckami. Výběr správných cateringových potřeb není snadný úkol a široká nabídka dostupných modelů tento problém vůbec neřeší. Pokud je pro vás obtížné přizpůsobit jednotlivé kusy zařízení, neváhejte se obrátit na naši společnost. Rádi vám poradíme s výběrem nejlepšího řešení a pomůžeme vám učinit důležité rozhodnutí. Neváhejte se obrátit přímo na náš tým.

číst dál >

Které produkty najdete v této kategorii produktů?

Tato kategorie produktů zahrnuje specializované chladničky na mléko, kráječe limetek a citrusů, výdejníky vody a nápojů (pultové a podomítkové modely s různými kapacitami), odkapávací uzávěry pro vodovodní sloupce, vodovodní sloupce pro podomítkové výdejníky, studenou vodu, sycenou vodu, nápoje (v mnoha variantách), regulátory tlaku plynu a další inovativní výrobky.

Všechny výrobky, které můžeme našim zákazníkům nabídnout, byly vyrobeny z nejlepších materiálů a za použití moderních technologií (v každé fázi výroby). Zaručujeme, že jejich spolehlivost a precizní zpracování uspokojí i ty nejnáročnější uživatele, kteří si zakládají na prvotřídní kvalitě.

Podívejte se na nabídku produktů Gastromania.cz

Doufáme, že naše nabídka splní všechna vaše očekávání. Pokud zboží, o které máte zájem, není v sortimentu – kontaktujte nás. Rádi pro vás najdeme ideální řešení a navrhneme nejlepší možnosti. Jsme vám k dispozici od pondělí do pátku od 8:00 do 16:00. Určitě budete spokojeni se zakoupenými produkty a kvalitou našeho zákaznického servisu. Přejeme vám úspěšné nakupování!