Všechny kategorie v sekci Zařízení k výrobě zmrzliny

Inovativní stroje na zmrzlinu

V kategorii prodejních automatů a zmrzlinářských strojů najdete profesionální a inovativní vybavení. Gastromania.cz zahrnuje širokou škálu strojů, frézek a prodejních automatů pro výrobu italské, americké a řemeslné zmrzliny. Vybavujeme cukrárny, zmrzlinárny a kavárny, stejně jako další gastronomická zařízení, která nabízejí tento osvěžující dezert. V našem sortimentu jsou špičkové zmrzlinářské stroje: frézky a prodejní automaty na měkkou zmrzlinu a jogurt. Srdečně Vás zveme, abyste se seznámili s nabídkou našeho obchodu Gastromania.cz!

číst dál >

Profesionální zmrzlinářské stroje

Všechna naše zařízení a stroje na výrobu zmrzliny jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, jako je mj. nerezová ocel. Jedná se o extrémně trvanlivou a pevnou surovinu, odolnou také vůči škodlivým účinkům vnějších faktorů, jako je voda, vlhkost nebo nízká a vysoká teplota. Nerezová ocel je také odolná vůči mechanickým zraněním: nárazům a pádům. Jedná se o materiál velmi často používaný ve stravovacím průmyslu, a to vše díky svým neobvyklým vlastnostem a povrchu, který se velmi snadno udržuje v čistotě. Toto řešení zrychluje a zefektivňuje práci kuchaře a podpůrného personálu!

Stroje na výrobu zmrzliny

Náš internetový obchod spolupracuje s nejlepšími výrobci v Polsku a na světě, jako jsou mj.: Stalgast nebo Telme. Jejich zmrzlinové vybavení jsou nejen velmi efektivní stroje, které mohou pracovat při vysokých rychlostech, ale také přesné a precizní vybavení, které umožňuje přípravu zmrzliny se správnou konzistencí a strukturou. Dezerty, které budete připravovat pomocí našich strojů na výrobu zmrzliny, jistě potěší každého zákazníka! Výrobky jsou k dispozici v různých formách a velikostech, takže každý může najít přesně to zařízení, které potřebuje ve svém stravovacím zařízení.

V případě zájmu o naši nabídku Vás srdečně zveme k seznámení se s celým sortimentem! Máte-li jakékoli dotazy a nejasnosti, kontaktujte nás přímo.