Všechny kategorie v sekci Leštičky na příbory a sklo

Leštičky na příbory a sklo – inovativní stroje pro vylepšení vaší kuchyně!

  • Leštičky na příbory a sklo* najdou uplatnění v profesionálních restauracích a barech. Používání těchto zařízení zefektivní a zvýší bezpečnost práce číšníků a servírek.Leštičky od společnosti Bartscher jsou vybaveny 5 rotujícími kartáči z mikrovlákna, kterým pomáhá horkovzdušný ventilátor. Vlákna z tohoto materiálu nezanechávají na skle stopy ani chloupky. Jsou ideální pro leštění sklenic, váz a vysokých sklenic. V obchodě Gastromania.cz najdete mnoho variant leštiček s různými výkony.

Leštící stroje – leštičky příborů s různými výkony

Konstrukce leštičky příborů Bartscher je vyrobena výhradně z oceli. Je k dispozici v několika variantách s různým výkonem, ale každá z nich zajišťuje dokonalé leštění, dezinfekci a lesk příborů. Lešticí stroje Bartscher nabízejí vysokou kapacitu – od 1 500 kusů příborů za hodinu až po 8 000! Při zakoupení leštičky této značky obdržíte v sadě 2 koše na příbory a 3 kg kukuřičného granulátu. Leštičky s menší kapacitou jsou ideální pro malé bary nebo hospody, zatímco ty větší najdou uplatnění ve velkých a profesionálních restauracích.

číst dál >

Leštící zařízení – stolní leštička se sušičkou a UVC lampou

Stolní leštička se sušičkou a chlazením motoru je leštící zařízení, které ideálním způsobem vysuší a vyleští vaše příbory. Díky vestavěné germicidní UVC lampě bude sterilizace příborů ještě snazší! Vysoušeč leštidla je vyroben z nerezové oceli a motor jednotky je chlazen speciálním ventilátorem. Díky kulatému bubnu se příbory uvnitř nemohou ucpat (během procesu leštění). Taková řešení poskytují maximální bezpečnostní záruky. Celý proces je plně automatizovaný a nevyžaduje od vás žádnou další akci. Zveme vás, abyste si prohlédli celou naši nabídku, a v případě jakýchkoliv dotazů se obraťte na tým Gastromania.cz. Přejeme vám úspěšné nakupování!