Všechny kategorie v sekci Dávkováče a postřikovače

Nejlepší dávkovače a rozprašovače pro profesionální gastronomii

V této kategorii výrobků najdete vysoce kvalitní dávkovače a rozprašovače pro použití v jakémkoli stravovacím zařízení. Dávkovače a rozprašovače patří k mnoha výrobkům, které lze v našem obchodě zakoupit za výhodné ceny. Mezi produkty, které nabízíme, patří dávkovače mýdla do kuchyně nebo dávkovací pumpy. Veškeré příslušenství vyrábějí renomovaní výrobci, jejichž sortiment se vyznačuje vysokou kvalitou.

číst dál >

Jaké dávkovače a rozprašovače jsou k dispozici na Gastromania.cz?

Obchod Gastromania.cz nabízí dávkovače a rozprašovače v různých velikostech a variantách. Dávkovač mýdla o objemu 1 litr je vhodný pro všechny stravovací zařízení a je určen pro hygienické dávkování tekutého mýdla loktem nebo rukou. K dispozici jsou i tlakové rozprašovače s objemem 1,5 litru a rozprašovače z polyethylenu a polypropylenu.

Profesionální dávkovače a rozprašovače pro gastronomii

Vysoce kvalitní dávkovače a rozprašovače jsou důležitým prvkem každého stravovacího zařízení. Tlakové rozprašovače jsou vybavené nastavitelnou tryskou a bezpečnostním ventilem. Lze je používat s většinou kapalin (kromě olejů). Náš internetový obchod Gastromania.cz zaručuje vysokou kvalitu všech výrobků. Přátelský a vstřícný personál Vám rád pomůže, poradí a zodpoví Vaše dotazy. Zveme Vás k prohlídce našeho sortimentu!