Kuchyňské rendlíky

Gastromania.cz nabízí široký sortiment nerezových, litinových, smaltovaných, keramických a měděných rendlíků. Jsou ideální pro pečení a dušení masa, pro klasické i indukční hořáky. Naše výrobky jsou určeny jak pro profesionální gastronomii: restaurace, bary, kavárny, jídelny, restaurační zařízení, hotely, cateringové společnosti a další stravovací zařízení, tak pro domácnosti – pro každodenní použití. Díky použití nejkvalitnějších surovin Vám naše rendlíky budou sloužit po mnoho let!

číst dál >

Kuchyňské rendlíky pro profesionální gastronomii

Rendlíky pro profesionály v gastronomii, které jsou k dispozici v naší nabídce, jsou mimořádně pevné výrobky odolné proti všem druhům poškrábání a jinému mechanickému poškození. Každý rendlík je vybaven pohodlnou ergonomickou rukojetí, která dokonale padne do ruky a zajišťuje maximální bezpečnost. Většinu našich výrobků lze použít na všech typech sporáků: indukčních, plynových, sklokeramických i elektrických. Kuchyňské rendlíky jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, jako je nerezová ocel, měď, hliník, litina nebo dřevo.

Kuchyňské rendlíky – široká nabídka na Gastromania.cz

Náš internetový obchod Gastromania.cz nabízí ty nejlepší produkty na trhu. Spolupracujeme s výrobci, kteří jsou známí a uznávaní nejen v Polsku, ale i po celém světě. Jedná se např. o: Stalgast, De Buyer, APS, Contacto, Hendi, Tom-Gast, Cosy & Trendy, Ballarini nebo Chef de Cuisine. Tyto společnosti používají moderní technologie a prvotřídní suroviny, což se odráží v jejich jedinečných kuchyňských spotřebičích, příslušenství a pomůckách. Pokud chcete vybavit svou kuchyni profesionálními kuchyňskými rendlíky, zveme vás, abyste si prohlédli široký sortiment našeho internetového obchodu!