Nabízíme široký sortiment rendlíků pro profesionální použití v gastronomických zařízeních, hotelech, barech a všech typech provozoven. Naše výrobky pocházejí od známých a uznávaných výrobců v oboru, jako jsou Stalgast, De Buyer, APS, Contacto, Hendi, Tom-Gast, Cosy & Trendy, Ballarini nebo Chef de Cuisine. Nejvyšší kvalita materiálů použitých při výrobě a použití moderních technologií zpracování umožňují získat nádobí, které je odolné proti opotřebení a zároveň si zachovává estetický vzhled a dokonale rozvádí teplo. Kuchyňské rendlíky gastro dostupné v našem obchodě mají dokonale tvarovaný design a pohodlné ergonomické rukojeti (např. dlouhá rukojeť usnadňuje manévrování s hrncem při vaření). Většina rendlíků s různými objemy a vlastnostmi je k dispozici skladem.

Máme řešení pro každou kuchyni - neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo e-mailem.

číst dál >

Kuchyňské rendlíky - typy

Rendlíky gastro se vyrábějí v mnoha tvarech, velikostech, z různých materiálů a mají různé funkce pro různé typy vaření.

 • Rendlíky Saute pan - rendlík s plochým dnem a vysokými stěnami, které usnadňují smažení potravin a vaření na vysokém ohni. Ideální pro smažení, dušení a přípravu omáček a dušených pokrmů, které musí dlouho stát na sporáku.
 • Rendlíky na smažení (deep frying pan) – kuchyňské rendlíky s hlubokými stěnami a plochým dnem, určené především ke smažení potravin, jako jsou hranolky, nugety nebo kousky masa.
 • Rendlíky k vaření na páře ( steamer pan) - rendlíky s perforovanou vložkou nebo stojanem pro vaření potravin v páře. Ideální pro přípravu zdravých pokrmů, které si zachovávají nutriční hodnoty a přirozenou chuť surovin.
 • Rýžovar (rice cooker) - hrnce s poklicí a vestavěným teploměrem pro dokonalou přípravu rýže bez nutnosti neustálého hlídání a míchání.
 • Multifunkční rendlíky (multi-cooker) - hrnce, které kombinují různé funkce vaření, jako je vaření, smažení, dušení, pečení nebo vaření v páře. Umožňují přípravu různých pokrmů.
 • Rendlíky na dušení (casserole pan) - hlubokostěnné kastroly s poklicí, určené především k dušení pokrmů v troubě nebo na sporáku. Ideální pro přípravu dušených, zapékaných a pečených pokrmů.
 • Rendlíky na pečení (roasting pan) - kastroly s plochým dnem a nízkými stěnami, obvykle opatřené uchy, určené především k pečení masa, drůbeže, zeleniny a dalších pokrmů v troubě.

Z čeho jsou vyrobeny kuchyňské rendlíky z naší nabídky?

 • Nerezová ocel - výrobky z nerezové oceli jsou v profesionálních kuchyních velmi oblíbené díky své trvanlivosti, odolnosti proti korozi a snadnému čištění. Nerezová ocel je také hygienická a nereaguje s potravinami, takže její používání je bezpečné. Výrobní proces zahrnuje tvarování a kování plochého plechu z nerezové oceli do vhodného tvaru a povrchovou úpravu. Kovový rendlík gastro je oblíbeným hrncem v profesionálních i domácích kuchyních.
 • Měď - měděné rendlíky jsou estetické a mají vynikající tepelně-vodivé vlastnosti, díky nimž se jídlo rychle a rovnoměrně uvaří. Měď je také odolná proti korozi a snadno se čistí. Výrobní proces měděných rendlíků zahrnuje tvarování a kování tenkého měděného plechu do vhodného tvaru a následnou povrchovou úpravu.
 • Uhlíková ocel se smaltovaným povrchem - smaltované rendlíky jsou trvanlivé a odolné proti poškrábání a korozi. Smaltovaný povrch je hladký, takže se snadno čistí i po přichycení jídla. Na hotové hrnce se nanáší vrstva tekutého smaltu, která se pak při vysokých teplotách zafixuje a vytvrdí. Smalt je neporézní, což znamená, že chemicky nereaguje s potravinami, což zajišťuje bezpečnost při vaření.
 • Litina - litinové rendlíky výborně udržují teplo, takže jsou ideální pro dušení a pomalé vaření pokrmů. Litina je také velmi trvanlivá a odolná proti mechanickému poškození. Výrobní proces litinových rendlíků zahrnuje odlévání slitiny železa do tvarovaných forem, následně povrchovou a poté finální úpravu.
 • Keramika - keramika je odolná vůči vysokým teplotám, což umožňuje bezpečné používání rendlíků v troubě. Nádobí má dobré tepelné vlastnosti, které umožňují rovnoměrné rozložení tepla během vaření. Keramické rendlíky gastro se vyrábějí z hlíny vypalované při velmi vysokých teplotách, což jim propůjčuje jedinečné vlastnosti. Zároveň toto nádobí krásně vypadá, takže ho má ve své kuchyni rád každý profesionální kuchař.

Rendlík - cena

Cateringové rendlíky pro gastro provozy dostupné v našem internetovém obchodě se liší mimo jiné parametry, jako je velikost nebo výrobní materiál. Právě tyto faktory určují cenu výrobků. Nejmenší rendlíky gastro, tedy ty, které jsou vhodné pro servírování nebo vaření jídla pro jednu osobu, mohou stát jen několik desítek korun, zatímco rendlíky s větším průměrem mohou stát i několik set.

Ve společnosti Gastromania sázíme na hrnce nejvyšší kvality, protože víme, že vybavení profesionální kuchyně je skvělou investicí do rozvoje podnikání.