Leštičky sklenic v sortimentu Gastromania.cz

Leštičky sklenic jsou sofistikovaná gastronomická zařízení, která nejčastěji najdeme v restauracích, hotelech, jídelnách a stravovacích zařízeních, hostincích nebo penzionech. Nejběžnějšími modely jsou stroje na leštění skla, které výrazně usnadňují práci číšníkům a pomocnému personálu. Stroje z řady Gastromania.cz jsou vyrobeny z odolných materiálů a s využitím moderních technologií v každé fázi výroby, takže jejich koupě je investicí na dlouhá léta. Leštičky sklenic jistě splní očekávání i těch nejnáročnějších uživatelů.

Jak fungují leštičky sklenic?

Leštičky sklenic jsou obvykle jednoduché stroje vybavené kartáči z mikrovlákna, které se otáčejí kolem své osy. Jedná se o materiál složený z polyesterových a nylonových vláken, který je prodyšný. Kromě toho se velmi často používá v textilním průmyslu, protože je vysoce absorpční a má vysokou odolnost proti poškození. Při použití kartáčů stroj generuje horký vzduch, který pomáhá vysušit a vyleštit skleničky – bez nevzhledných šmouh a vodních usazenin. U většiny modelů lze lešticí prvky vyměnit, pokud se (intenzivním používáním) poškodí.

číst dál >

Proč se vyplatí kupovat leštičky sklenic v našem obchodě?

Především proto, že catering je nejen naší prací, ale také naší vášní, a ke každému zákazníkovi přistupujeme vždy individuálně. Naší prioritou jsou vaše potřeby, a proto se vám snažíme poradit s nejlepšími řešeními. Prodáváme gastronomické vybavení a příslušenství, ale také poskytujeme odborné poradenství a vyrábíme nerezový nábytek. Zveme vás k přímému kontaktu s naším týmem a přejeme vám příjemné nakupování!