Chladící stoly na saláty v sortimentu Gastromania.cz

Salátové chladicí stoly jsou inovativní zařízení, která Vám umožní bezpečně skladovat saláty a čerstvou zeleninu při správné teplotě. V závislosti na zvoleném modelu se v komoře nachází police pro GN nádoby v mnoha konfiguracích. Toto řešení zvyšuje efektivitu práce a umožňuje elegantní vystavení všech pokrmů a občerstvení. Chladicí stoly na saláty, které nabízíme, jsou vyrobeny z nerezové oceli s antikorozními vlastnostmi. To znamená, že jsou odolné vůči vlivům nízkých i vysokých teplot, mechanickým úrazům, poškození a dalším vlivům vnějších faktorů.

číst dál >

Na co si dát pozor při výběru chladících salátových stolů do vaší gastronomické provozovny?

V první řadě věnujte pozornost jejich velikosti (délka, šířka, výška a kapacita) a samozřejmě počtu GN nádob, které mohou být umístěny dovnitř zařízení. V naší prodejně jsou dostupné chladící stoly na saláty s kapacitou 4 až 8 GN nádob. Za zvážení také stojí velikost těchto nádob. Dostupné možnosti zahrnují GN 2/4 (530×162 mm), GN 1/1 (530×325 mm), GN 1/4 (265×162 mm) nebo GN 1/6 (176×162 mm). Důležitým parametrem je také minimální a maximální teplota a také výkon zařízení. Náš sortiment zahrnuje chladící salátové stoly jednodveřové, dvoudveřové a třídveřové.

Chladící stoly na saláty – prohlédněte si celý náš sortiment!

Doporučujeme Vám seznámit se s celou nabídkou! Náš internetový obchod Gastromania.cz nabízí nejen chladící salátové stoly, ale i další přístroje a zařízení, pomůcky, nábytek, příslušenství a doplňky pro profesionální gastronomii. Většinu dostupných produktů mohou rovněž využít i individuální zákazníci, kteří hledají neobvyklá řešení pro svou domácí kuchyni. Srdečně Vás zveme, abyste nás v případě jakýchkoli dotazů přímo kontaktovali. Vaše nákupy nás baví!