Všechny kategorie v sekci Termosy pro jídlo a nápoje

Profesionální gastronomické termosky

V sortimentu internetového obchodu gastromania.cz najdete profesionální gastronomické termosky, které mají řadu aplikací! Tyto produkty jsou ideální pro cateringové společnosti, armádu, jídelny a další stravovací zařízení. Navrhujeme, zajišťujeme a servisujeme zařízení hromadného stravování. V naší nabídce máme gastronomické termosky, které se vyznačují nejvyšší kvalitou zpracování. Gastronomické termosky jsou skvělé pro přepravu teplých nápojů a jídel díky použití odolných materiálů zůstávají vždy ve správné teplotě. Díky tomu strava je po vyjmutí z termosu vhodná ke konzumaci.

číst dál >

Gastronomické termosky v sortimentu gastromania.cz!

V naší nabídce najdete celou řadu produktů, což výrazně usnadňuje výběr těch, které splní všechna vaše očekávání! K dispozici jsou jak stolní termosky, které jsou skvělé pro teplé nápoje – kávu nebo čaj, tak i obědové termosky (pro přepravu jídel) nebo cateringové termosky, které lze použít v profesionálních firmách. Všechny naše gastronomické termosky, byly vyrobeny předními výrobci. Jedná o: STALGAST, CAMBRO, BARTSCHER, APS, HENDI, BRAVILOR BONAMAT, AMERBOX nebo TOM-GAST.

Díky použití těch nejlepších surovin a moderních výrobních technologií jsou naše gastronomické termosky extrémně trvanlivé a pevné ale zároveň odolné vůči vysokým teplotám i škodlivým účinkům vnějších faktorů. Nebojí se ani mechanických zranění, jako jsou nárazy a pády.

Kde si můžete koupit gastronomické termosky?

Profesionální gastronomické termosky si můžete zakoupit v našem internetovém obchodě gastromania.cz. Gastronomie je naší velkou vášní, a proto vynakládáme veškeré úsilí, abyste byli spokojeni nejen se samotnými produkty, ale také s kvalitou služeb a zákaznického servisu. Pokud potřebujete pomoc nebo máte jakékoli dotazy a pochybnosti, zveme vás, abyste kontaktovali přímo náš tým! Pracujeme 5 dní v týdnu – od pondělí do pátku a jsme vám k dispozici od 8:00 do 16:00. Srdečně Vás zveme, ke kontaktu s námi a přejeme Vám úspěšné nakupování!