Profesionální chladicí nástavce

Chladicí nástavce jsou špičkové produkty a nenahraditelné prvky v každém gastronomickém zařízení. Budou použity v mnoha profesionálních bodech, jako jsou mj. zmrzlinové salony, bary rychlého občerstvení, kavárny, jídelny a restaurace. Chladicí nástavce umožňují zobrazit skladované potraviny, jako je zmrzlina, zelenina nebo ovoce. Kromě toho jsou tyto produkty skladovány v nízké teplotě, díky čemuž si zachovávají čerstvost. Zmrzlina je dokonale zmrazená a zelenina a ovoce jsou křupavé a šťavnaté. V sortimentu gastromania.cz najdete profesionální příslušenství a cateringové vybavení jako jsou mj. chladicí nástavce.

číst dál >

Chladicí nástavce pro gastronomii

Všechny výrobky, které jsou v naší nabídce, jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, které se vyznačují mimořádnou pevností a odolností. Takové řešení znamená, že vám jistě budou sloužit řadu let. Pro výrobu byly použity tyto suroviny: nerezová ocel, hliník, sklo a chromniklová ocel. Chladicí nástavce jsou k dispozici v mnoha různých variantách: s variabilní výškou, šířkou a počtem kontejnerů, takže každý si může najít produkt, který splní všechna jeho očekávání. Nabízíme chladicí nástavce se sklem, stejně jako chladicí nástavce s víkem. V našem sortimentu máme také příslušenství pro chladicí ventily.

Kde si můžete koupit špičkové chladicí nástavce?

Vysoce kvalitní chladicí nástavce si můžete koupit v našem internetovém obchodě gastromania.cz! Jsme internetový obchod, který prodává špičkové příslušenství, zařízení a gastronomické pomůcky. Naše nabídka je určena jak profesionálním stravovacím zařízením, tak domácnostem. Srdečně Vás zveme k seznámení se s naším sortimentem. Máte-li jakékoli dotazy, poskytneme vám dobrou radu a pomůžeme vám vybrat nejvhodnější řešení! Doporučujeme vám, kontaktovat nás přímo.