Přepravní kontejnery –povinné vybavení profesionálního bufetu

Přepravní kontejnery jsou skvělým řešením pro každé gastronomické zařízení, které nabízí jídla s sebou. Jsou to například: jídelny,restaurace,mateřské školky,nebo školy. Protože naše společnost bere gastronomické, pekařské a cukrářské odvětví vážně, je nám jasné jak důležitá je kvalita produktů. Umožňují udržet správnou teplotu během přepravy a zachovat správnou chuť a vůni konkrétních potravin. V našem internetovém obchodě Gastromania.cz najdete přepravní kontejnery různých velikostí a hloubek.

číst dál >

Jaké přepravní kontejnery jsou k dispozici na Gastromania.cz?

Přepravní kontejnery se dodávají v mnoha variantách, kapacitách a velikostech. Mají maximální délku 75 cm, šířku 80 cm, výšku 74,5 cm, průměr 55 cm a největší objem až 150 litrů. Široký výběr je naší prioritou, protože si uvědomujeme, že každý z vás má jiné požadavky a preference. Všechny dostupné přepravní kontejnery jsou vyrobeny z velmi kvalitních materiálů, které se vyznačují odolností a pevností. To je nesmírně důležité, protože jejich úkolem je udržovat správnou teplotu potravin.

Profesionální přepravní kontejnery pro gastronomii

Obchod Gastromania.cz spolupracuje výhradně s respektovanými a mezinárodně uznávanými výrobci. Patří mezi ně: CAMBRO, Contacto, HENDI, Bartscher, Stalgast, THERMO FUTURE BOX, Alcas, Martellato, Pavoni nebo THOR. Spokojenost zákazníků je pro nás nesmírně důležitá, a proto nemůžeme připustit, aby výrobky, které nabízíme, byly nekvalitní. Náš internetový obchod vytváříme s vášní a celý tým se snaží, aby každý, kdo si u nás zakoupí zboží, byl se svým výběrem spokojen. Profesionální stravovací zařízení musí být vybavena těmi nejkvalitnějšími předměty a my uděláme vše, co je v našich silách, abychom vám pomohli!