Všechny kategorie v sekci záhradní nábytek

Zahradní nábytek pro profesionální gastronomií

V této kategorii výrobků najdete odolný a trvanlivý zahradní nábytek, který je určen jak pro gastronomická zařízení, tak pro domácnosti. Všechny výrobky, které nabízíme našim zákazníkům, byly vyrobeny známými a uznávanými výrobci, kteří v každé fázi výroby používají odolné suroviny a moderní technologie. Náš zahradní nábytek je k dispozici v mnoha zajímavých variantách, takže jsme si jisti, že si každý z vás najde ten správný model. Jedná se nejen o designové výrobky, které budou dokonalým doplňkem vaší restaurační zahrady, ale také o pohodlný a všestranný nábytek, který lze využít i na festivalech, slavnostech a dalších akcích pořádaných venku.

číst dál >

Jaký zahradní nábytek je k dispozici v sortimentu našeho internetového obchodu?

V nabídce Gastromania.cz najdete mimo jiné židle, stoly, lehátka, slunečníky, pavilony, květináče a také nábytkové sestavy. Výrobky se dodávají v mnoha zajímavých tvarech, barvách a velikostech, takže je můžete snadno sladit s ostatním interiérem. Díky stabilní konstrukci a odolným materiálům jsou odolné proti mechanickému poškození a zranění i proti nepříznivým povětrnostním podmínkám. Velmi zajímavým řešením, které je mezi uživateli velmi oblíbené, je zahradní nábytek vybavený topným systémem, jako je například barový stůl s topnou lampou o výkonu 1,5 kW. Tyto typy výrobků jsou ideální pro chladné dny, takže všichni zákazníci budou jistě spokojeni.

Zahradní nábytek v nabídce gastromania.cz

Srdečně vás zveme k prohlídce celého sortimentu, který jsme pro naše zákazníky připravili! Patří mezi ně nejen zahradní nábytek, ale také další doplňky, vybavení a pomůcky pro gastronomii. V případě jakýchkoli dotazů nebo obav se neváhejte obrátit přímo na náš tým – poradíme vám nejlepší řešení! Přejeme vám úspěšné nakupování.