Všechny kategorie v sekci Pizza pece pětipatrové

Pětikomorové pece na pizzu z nabídky Gastromania.cz

V této kategorii výrobků jsme pro Vás připravili pětikomorové pece na pizzu určené pro použití ve větších restauracích, pizzeriích, hotelových kuchyních a dalších stravovacích zařízeních. Nabízíme elektrické pětikomorové pece a plynové pětikomorové pece, takže jsme si jisti, že každý najde ten správný model pro svůj podnik! Všechny spotřebiče jsou vyrobeny z odolných materiálů s dlouhou životností, za co ručí jejich špičková kvalita.

číst dál >

Jaké pětikomorové pece na pizzu nabízíme?

Náš sortiment zahrnuje pětikomorové pece na pizzu v mnoha variantách. Jednotlivé modely se liší velikostí: šířkou (od 90,5 do 112,5 cm), délkou (od 112,5 do 227 cm), délkou komory (od 71 do 184 cm), šířkou komory (od 71 do 92 cm), celkovým výkonem stroje (od 33 do 107 kW), hmotností (od 475 do 1427 kg) a počtem pizz, které lze do pece vložit najednou (od 20 do 40). Dodatečnou funkcí je nezávislá regulace teploty v dolní a horní zóně – funkce, která výrazně zlepšuje přípravu a rovnoměrné pečení těsta.

Podívejte se na pětikomorové pece na pizzu!

Pětikomorové pece na pizzu nejsou tím jediným, co můžeme našim zákazníkům nabídnout! Náš sortiment zahrnuje další gastronomické vybavení a příslušenství pro profesionální gastronomii. Zveme Vás k prohlídce celého sortimentu a přejeme úspěšný nákup!