Všechny kategorie v sekci Barové mixéry, blendery

Profesionální barové mixéry

Blendery barmanské, nebo profesionální mixéry barové umožňují vytvářet například míchané nápoje a to jak v provedení s obsahující, nebo bez alkoholu, jako jsou například nápoje vyrobené z ovoce, či mléka, nebo ledu. Díky svému všestrannému použití jsou nenahraditelným zařízením, které je vhodné do každého gastronomického zařízení, jako jsou bary, diskotéky, koktejlové bary a další gastronomické zařízení, kde se podávají míchané nápoje. Blendery stolní jsou používány i v kuchyních. Jsou hojně používány například při přípravě omáček, ale i k mixování ovoce, či zeleniny. Mixéry barové jsou umístěny na podstavci, ve kterém je umístěn silný motor, na na přední části jsou umístěné tlačítka, která slouží k ovládání a zapnutí/vypnutí zařízení. Na podstavci je také umístěna nádoba s víkem, ve které se mixují suroviny.

V závislosti na dodavateli – nádoba k mixování je nejčastěji s objemem od 1 do 4 litrů a je vyrobena z velmi hrubého polykarbonátu, který je odolný vůči mechanickému poškození. V modelech, které jsou určeny výhradně do kuchyní je nádoba vyrobena nejčastěji z nerezové oceli. Každá nádoba je vyrobena s měrkou na boční straně nádoby. Na dně nádoby je umístěn mixující nůž, který se otáčí po vložení nádoby na podstavec a zapnutí zařízení. Díky těmto funkcím a vybavením lze označit blendery barmanské nejen jako víceúčelové zařízení, ale samotná obsluha a udržitelnost těchto zařízení je velmi snadné.

číst dál >

Mixéry barové pro profesionály

Nejvíce profesionální mixéry barmanské jsou také vybaveny dodatkovým krytem nádoby, kdy hlavním a jediným úkolem tohoto krytu nádoby je značné snížení hlučnosti zařízení během práce. Některé producenti, jako je například HAMILTON BEACH, mají ve své nabídce patentované nádoby, ve kterých je dosaženo celkové cirkulaci, která je zajištěna v nádobě díky vzniklému víru, díky čemu je dosaženo celkovému promísení, a rozmixování celého objemu v nádobě během pracovního procesu. Motor u těchto zařízení je u této firmy vysoce výkonný, motory jsou zde s výkonem až do 4 KW, díky čemu lze dosáhnout během mixování až 3900 otáček za minutu. Zařízení lze ovládat za pomocí tlačítka a to zapnout, nebo vypnout, ale lze i regulovat počet otáček. Ty nejprofesionálnější barové mixéry jsou vybaveny elektronickým programem s vlastními recepturami, displejem a počítadlem otáček. Moderní design a nejnovější technologické provedení zaručují i to, že tato zařízení se stanou ozdobou každého zařízení, kde bude zařízení umístěno.

Profesionální mixéry barové a domácí blender

Často se nás ptáte: zde je nějaký rozdíl mezi profesionálním barovým mixérem a domácím blenderem? V praxi je pod těmito názvy to stejné zařízení, protože mixérem je označováno zařízení, které slouží k mixování a mísení surovin. A blendery jsou zařízení, které slouží k drcení a sekání surovin, jako je ovoce, zelenina a dalších surovin. Většina dostupných zařízení na trhu, které jsou označovány jako “profesionální mixéry barové” splňují obě dvě funkce, při výběru však musíte dát pozor zda zařízení je schopno drtit led. Většinou je tato funkce označována jako volitelná.

Mixéry a blendery barmanské v nabídce Gastromania.cz

V naší široké nabídce v kategorii barové zařízení, se nachází široká nabídka barových blenderů a to od různorodých známých producentů. Jako je například firma: Waring, Hamilton Beach, Edenox, Hendi, Stalgast, díky takto široké nabídce si mlžete vybrat právě, takové zařízení, které bude odpovídat Vašim požadavkům. V případě jakýkoliv otázek, nebo nestandardních požadavků, nebo poptávce náhradních dílů na Vaše zařízení, nás neváhejte kontaktovat. Naši pracovníci Vám odpoví na Vaše otázky na profesionální barový mixér, ale také pomohou s výběrem zařízení, které odpovídá Vašim požadavkům. Naši pracovníci Vám pomohou i se zajištěním náhradních dílu, nebo potřebného příslušenství k mixérům.

Neváhejte se s námi kontaktovat na Gastromania.cz, nebo shlédněte naší širokou nabídku zařízení. Všechny námi nabízené barové blendery jsou víceúčelové zařízení, které jsou vyrobeny ve vysoké kvalitě. A to za pomoci použití vysoce kvalitních surovin a materiálů. Srdečně Vás zveme k nákupu.