Všechny kategorie v sekci Drtiče kuchyňského odpadu

Drtiče kuchyňského odpadu v sortimentu Gastromania.pl

Drtiče kuchyňského odpadu z naší nabídky jsou moderní zařízení, která lze použít v jakémkoliv stravovacím zařízení. Toto příslušenství je ideální pro drcení brambor, zeleniny a ovoce, drobných drůbežích kostí, kávové sedliny, slupek, vařeného masa a dokonce i vaječných skořápek. Jsou všestranné, snadno se montují a nabízejí nekonečné možnosti, které usnadňují a zefektivňují udržování dokonalé čistoty v kuchyni a na pracovišti. V nabídce našeho internetového obchodu Gastromania.cz najdete drtiče kuchyňského odpadu v mnoha zajímavých variantách.

číst dál >

Jak fungují drtiče kuchyňského odpadu?

Drtiče kuchyňského odpadu jsou vyrobeny z odolných materiálů s dlouhou životností, jako je mimo jiné nerezová ocel a plast. První surovina má antikorozní vlastnosti, což znamená, že je odolná vůči vnějším vlivům: vodě, nízkým a vysokým teplotám a chemikáliím, jakož i mechanickému poškození. Drtiče kuchyňského odpadu vyrobené z tohoto materiálu lze velmi snadno udržovat v čistotě a jejich koupě je investicí na mnoho let.

Zajímavým produktem v naší nabídce je koloidní mlýn s pneumatickým spínačem 0,56 kW, který vyrobila společnost STALGAST. Tento model je ideální pro profesionální provozovny a gastronomická zařízení, protože přesně rozkládá odpad v proudu studené vody na mikročástice a ty pak v tekuté formě vypouští do kanalizace. Součástí je ochrana proti přetížení a pneumatický spínač.

Srdečně vás zveme, abyste si prohlédli celou nabídku, kterou jsme pro naše zákazníky připravili! Jsme přesvědčeni, že naše výrobky splní očekávání i těch nejnáročnějších uživatelů. Zveme vás ke kontaktování a přejeme vám úspěšné nakupování!