Špičková myčka nádobí

Špičkové myčky nádobí z naší nabídky jsou pečlivě vybrané kuchyňské spotřebiče, které pomáhají udržovat čistotu v profesionálních gastronomických provozovnách. Naše myčky nádobí jsou vhodné pro všechny typy stravovacích zařízení, jakými jsou restaurace, bary, hotely a školní jídelny. Zaručujeme Vám, že investice do myčky nádobí se stane tou nejlepší a rozhodně usnadní každodenní práci celého personálu.

číst dál >

Jaký typ myčky nádobí se vyplatí zvolit?

Myčky nádobí dostupné v našem obchodě jsou vyrobeny z odolných a pevných materiálů, jakým je nerezová ocel. Jedná se o materiál, který se velmi často používá v gastronomii, a to díky svým mimořádným vlastnostem. Nerezová ocel je antikorozní a je odolná vůči poškozením. Navíc je velmi snadné jj udržovat v čistotě, takže Vám bude sloužit po mnoho let.

Profesionální myčky nádobí

Na Gastromania.cz najdete profesionální myčky nádobí a další potřeby pro gastronomii – spotřebiče, stroje, příslušenství a další užitečné pomůcky. V našem obchodě se zaměřujeme na nejvyšší kvalitu, proto spolupracujeme pouze s nejlepšími výrobci na světě – Stalgast, Silanos, Lozamet, Bartscher nebo Hendi. Zveme Vás, abyste se obrátili na náš tým, zodpovíme všechny Vaše dotazy.