Barové mrazničky v široké nabídce Gastromania.cz

Proč se vyplatí investovat do barových mrazniček? Tato nevelká zařízení najdou uplatnění v každém gastronomickém podniku: v restauracích, barech, kavárnách, bufetech, jídelnách a fast foodech, hotelech a cateringových společnostech. Jsou velmi univerzální a multifunkční a v sortimentu našeho obchodu Gastromania.cz je najdete v mnoha zajímavých variantách. Nejčastěji se tyto typy zařízení používají k uchovávání nápojů (např. čerstvě vymačkaných šťáv, které je třeba udržovat ve správné teplotě), ale i sendvičů, salátů, ovoce, dezertů na bázi jogurtu a dalších slaných a sladkých pochutin.

číst dál >

Na co se zaměřit před nákupem barových mrazniček?

V první řadě na velikost zařízení. Stojí za to se pečlivě seznámit s jeho délkou, výškou, šířkou a kapacitou, abyste se ujistili, že prostor pro něj určený bude dostatečný. Zásadní je také celkový výkon barového mrazáku a také typ materiálu, který byl k jeho výrobě použit. Dalším důležitým parametrem je minimální teplota a maximální teplota, kterou daný model nabízí. Zajímaví jsou svou velikostí také podpultové barové mrazničky, které nejen že nezaberou mnoho místa, ale poskytnou nám další pracovní prostor např. pro přípravu jídel. Náš obchod nabízí jak mrazničky s prosklenými dvířky, díky kterým přesně vidíme obsah zařízení, tak i modely vybavené neprůhlednými dvířky. Každý spotřebič má také ergonomickou rukojeť, která usnadňuje zavírání a otevírání mrazničky.

Barové mrazničky k dispozici za atraktivní cenu!

Jsme přesvědčeni, že naše barové mrazničky splní očekávání i těch nejnáročnějších uživatelů. Srdečně Vás zveme k seznámení s celým sortimentem a v případě jakýchkoliv dotazů či pochybností jsme Vám nadále k dispozici. Přejeme příjemné nakupování!