Truhlicové mrazničky pro profesionální gastronomii

Truhlicové mrazničky, jak sám název napovídá, jsou zařízení, která svým tvarem připomínají truhlu. Jedná se o položky, které byly vyrobeny pro skladování velkého množství mražených potravin. V sortimentu našeho internetového obchodu Gastromania.cz najdete truhlicové mrazáky v mnoha zajímavých variantách, a proto jsme přesvědčeni, že i ti nejnáročnější uživatelé najdou pro sebe model, který splní všechna jejich očekávání. Přístroje nabízíme ve dvou základních verzích: truhlové mrazáky s výklopnými dveřmi a truhlové mrazáky s posuvnými dveřmi. Výběr konkrétního produktu závisí na individuálních preferencích.

číst dál >

Co byste měli zvážit při nákupu truhlicových mrazniček pro gastronomické provozovny?

Truhlicové mrazničky najdou uplatnění v restauracích, potravinářských provozech, obchodech s potravinami, hotelech a cateringových společnostech, proto je výběr správného modelu zásadní, pokud Vám záleží na maximální efektivitě. Při výběru vezměte v úvahu velikost zařízení (délka, šířka, výška a kapacita) a také materiál, ze kterého je vyrobeno (např. hliník, lakovaná ocel, plast, sklo nebo ABS). Důležitým parametrem je také jeho celkový výkon, minimální teplota a maximální teplota, kterou nabízí, a počet košů, kterými jsou vybaveny (od 1 do 8 ks).

Truhlicové mrazáky – prohlédněte si naši nabídku!

Srdečně Vás zveme, abyste se seznámili s nabídkou Gastromania.cz, která zahrnuje nejen truhlicové mrazničky, ale i další přístroje, příslušenství, stroje a vychytávky věnované profesionální gastronomii. Všechny tyto produkty se vyznačují nebývalou pevností a odolností vůči mechanickému poškození a vnějším faktorům. Máte-li jakékoli dotazy, neváhejte se obrátit přímo na náš tým. Přejeme příjemné nakupování!