Chemie do myček nádobí přizpůsobené Vaší kuchyni

Provozování vlastního gastronomického zařízení může být vzrušujícím dobrodružstvím a může poskytovat spoustu spokojenosti. Není však tajemstvím, že vlastní restaurace, pizzerie, kavárna nebo jiné stravovací zařízení je také spousta práce a povinností. Každý majitel, vedoucí nebo šéfkuchař, který chce efektivně spravovat prostory a prokázat maximální profesionalitu, ví, že každý detail se při práci v kuchyni počítá – a nejen v umění vaření!

číst dál >

Chemie do profesionálních myček nádobí – pro Vaše zařízení

Pokud je gastronomie vaší prací a vášní, určitě jste výběru kuchyňského vybavení věnovali hodně pozornosti. Profesionální, kvalitní kuchyňské spotřebiče nejsou nejlevnější, jelikož určitě chcete, aby jejich životnost byla co nejdelší. Budováním Vašeho renomé navíc chcete získat důvěru hostů. Dosáhnete toho nejen svým jídelníčkem, ale i hygienickými podmínkami. Tyto dva důvody by Vám měly ukázat, jak důležité jsou profesionální čisticí prostředky pro gastronomické myčky nádobí, které si můžete vybrat pro Vaši myčku.

Většina výrobců gastronomických myček nádobí nabízí přípravky do myček nádobí, které jsou přizpůsobeny konstrukci a fungování jejich myček nádobí. Jsou také kompatibilní s materiály, ze kterých byla myčka vyrobena.

Nabízíme chemii pro profesionální myčky nádobí, vhodnou do myček nejoblíbenějších výrobců, včetně RED FOX, STALGAST nebo HENDI. Mezi nimi najdete tekuté prostředky na mytí nádobí, oplachovací a lešticí prostředky na nádobí a sklo, jakož i tekuté prostředky na mytí hliníku a účinné přípravky pro odstraňování vodního kamene z myčky, díky čemuž si budete moci užívat výhod své práce po dlouhou dobu.

Chemie pro myčky nádobí – od profesionálů pro profesionály

Jako dlouholetí odborníci v gastronomickém průmyslu znají výrobci čisticích prostředků požadavky na jejich skladování a označování. Tak jako to víme my. Proto u nás najdete pouze praktické, jasně popsané přípravky pro gastronomické myčky nádobí, jejichž objem si sami vyberete, podle potřeb Vašich prostor. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou.