Kategorie Vybavení bufetu, cateringové vybavení | GASTROMANIA zahrnuje širokou nabídku cateringového vybavení, vybavení bufetu nebo švédských či snídaňových stolů. Vybavení se hodí do každého hotelu, penzionu, slavnostního sálu, motelu, restaurace nebo dalších gastronomických zařízení. Projektujeme, vybavujeme a následně také poskytujeme údržbu pro profesionální gastronomická zařízení.

číst dál >

Profesionální barové vybavení

Cateringové firmy a bufety mají velmi specifické požadavky a proto je nutné, aby vybavení takovýchto provozoven bylo maximálně přizpůsobené těmto požadavkům. Jejich práce pak může být snadná, efektivní a pružná. Vybavení pro bufety, to není jen cateringový nábytek, jak by se mohlo zdát, ale také mnoho dalších, nepostradatelných přístrojů a pomůcek, bez kterých se tato každodenní práce neobejde. Bufetové vybavení zahrnuje také gastronomické termosy a termonádoby, bufetové náčiní (tácky, stolní ohřívače, dávkovače, bufetové košíky, etažéry a podnosy, jednorázové nádobí a příbory, dřevěná korýtka atd.), koše a přepravky pro transport, gastronomické bufety, zahradní nábytek, profesionální várnice a konvice. Takové vybavení a zařízení se většinou vyrábí z prvotřídních materiálů, aby pořízený produkt vydržel mnoho let. Často se ke gastronomickým účelům používá nerezová ocel, která je odolná vůči korozi, také hliník, polypropylen, dřevo nebo melamin. V tomto článku bychom se rádi blíže věnovali zahradnímu nábytku, který je dostupný na trhu v různých velikostech a variantách, a také profesionálním gastronomickým termonádobám. Pokud se chcete dozvědět více, pak rozhodně dočtěte až do konce!

Cateringový nábytek, který Vám zásadně usnadní život!

Cateringový nábytek by měl splňovat tři základní požadavky: stabilní konstrukce, hezký design a snadná údržba povrchů. Nejdůležitější je pevná konstrukce a zaručená stabilita, protože není nic horšího než nábytek, který je vratký a kymácí se během jídla. V různých neplánovaných situacích se tato vlastnost může opravdu hodit, a Váš nábytek Vás v tom zaručeně podrží! Pokud cateringový stůl, židle či lavice bude pevná a stabilní, komfort a spokojenost hostů je zaručen! Dále je tady otázka designu. Stabilita není vše, co bychom od takového nábytku očekávali. Už naši předci věděli, že člověk nejí pouze ústy, ale že oči jsou stejně hladové. Hezký, designový nábytek je vždy důmyslným doplněním celkového dojmu z jídla jak pro hosty tak pro všechny ostatní. Posledním kritériem, o kterém už byla zmínka, je nenáročná úprava. Vyplatí se investovat do nábytku ze skla, polypropylenu, nebo polyethylenu, protože právě tyto materiály jsou velmi snadné na údržbu. Snadná údržba je obzvláště důležitá, pokud se jedná o venkovní akce. Cateringový nábytek je skvělým řešením a má mnoho výhod. Při pořizování nábytku nezapomeňte rovněž investovat do profesionálních ubrusů, které není třeba žehlit, a velmi jednoduše se udržují čisté. Kvalitní ubrus ochrání Váš nábytek před špínou a také Vám ušetří spoustu času a námahy!

Gastronomické termonádoby – který výrobek zvolit?

Termonádoby jsou pro gastronomické odvětví velmi důležité vybavení. Takové vybavení rozhodně nesmí chybět v žádném bufetu, jídelně či cateringové firmě. Díky termonádobám lze snadno uchovávat a převážet teplé nápoje či jídlo. Rozlišujeme tři základní druhy termonádob – stolní termosky, které mají za úkol udržovat vodu, nebo hotový nápoj (káva, čaj) na požadované teplotě. Dále jsou tu obědové várnice, které jsou ideální pro převoz horkých jídel, které potřebují udržet svou teplotu. A také termonádoby pro catering, které jsou určeny pro převoz hotových jídel a nápojů v rámci cateringových služeb. Veškeré typy termonádob jsou dostupné v různých velikostech a objemech. Nabídka je opravdu velmi široká, díky čemu lze pořídit přesně takové nádoby, které budou nejvíce odpovídat Vašim požadavkům. Gastronomické termosy jsou tepelně izolované nádoby, díky čemuž jsou přepravované potraviny a nápoje udržovány na správné teplotě – ideální pro konzumaci!

Profesionální jednokomorové fritézy

Náš internetový obchod Gastromania.cz nabízí profesionální gastronomická zařízení a příslušenství, jako třeba jednokomorové fritézy. Bohatý sortiment našeho obchodu Vám umožní kompletně vybavit Vaši restauraci, bar, hospodu, kavárnu, hotelový bufet nebo cateringovou společnost a další typy stravovacích zařízení. Srdečně Vás zveme, abyste se seznámili s naší nabídkou!

Nastavitelné fritézy – jednokomorové

Jednokomorové fritézy jsou v naší nabídce výrobky vyrobené z nejlepších materiálů a surovin. Vyznačují se mimořádnou trvanlivostí a pevností, stejně jako odolností vůči škodlivým účinkům vnějších faktorů a mechanickému poškození. Naše výrobky jsou k dispozici v různých tvarech a velikostech, takže každý z Vás si může najít přesně to zařízení, které hledá. Pokud máte zájem o profesionální jednokomorové fritézy nebo jiná zařízení a přístroje, zveme Vás, abyste se seznámili s naší nabídkou. V případě dotazů se obraťte přímo na nás!