Profesionální kuchyňské náčiní pro gastronomii a domácnost

Gastromania.cz je profesionální internetový obchod, který prodává vysoce kvalitní gastronomické vybavení, příslušenství a pomůcky. Náš sortiment zahrnuje širokou škálu nádobí pro profesionální kuchyně. Navrhujeme a vybavujeme restaurace, hotely, jídelny, pizzerie a další stravovací zařízení. Naše výrobky jsou určeny také individuálním zákazníkům – domácnostem. Zveme vás, abyste se seznámili s celou naší nabídkou, která mimo jiné zahrnuje: hrnce pro profesionály, misky a kuchyňské mísy, cateringové tácy, kuchyňské nádoby, plechy na pečení, pánve pro profesionály, kuchyňské vany, cateringové nádoby GN, kuchyňské hmoždíře, kuchyňské odměrky, cateringové vědra a další profesionální náčiní!

číst dál >

Kuchyňské náčiní – profesionální hrnce

Hrnce pro profesionály v naší nabídce jsou vybrané produkty od nejlepších světových výrobců. Spolupracujeme s takovými společnostmi, jako jsou: Stalgast, Ballarini, APS, Contacto, De buyer, Chef de Cuisine, Hendi, Tom-Gast, Bartscher, KenWood, Graef, Cosy & Trendy nebo Redfox. Hrnce pro profesionály jsou ideální pro použití v gastronomických kuchyních a jídelnách. Nabízíme výrobky z nejkvalitnějších materiálů, jako je nerezová ocel, hliník, měď, smaltovaná ocel, litina, polypropylen, dřevo, chromovaná ocel, plast, akryl, bambus nebo chromniklová ocel. Výrobky jsou k dispozici s teflonovým povlakem a smaltem. Toto výjimečné kuchyňské náčiní jistě splní očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků!

Kuchyňské náčiní – kuchyňské mísy a misky

Misky a mísy jsou jedním ze základních gastronomických doplňků, který nesmí chybět v žádné kuchyni – jak profesionální, tak domácí. Misky jsou kuchyňské náčiní, které umožňuje přípravu pokrmů, např. marinování, skladování potravin, přípravu salátů a servírování různých druhů jídel. Jedná se o doplňky, které se opravdu snadno skladují a udržují v čistotě, a proto jsou tak oblíbené. Jsou všestranné a opravdu užitečné při práci v kuchyni a přípravě každodenních jídel v pohodlí domova. Kuchyňské mísy z naší nabídky jsou k dispozici v mnoha různých variantách, takže si každý může vybrat přesně ten produkt, který splní všechna jeho očekávání. Mísy mohou mít také dekorativní funkci jako zajímavý prvek na stole.

Kuchyňské náčiní – gastronomické vědra

Dalším důležitým produktem, který by neměl chybět v žádné restauraci, baru nebo jiném zařízení, kde se připravuje a podává jídlo, jsou gastronomické vědra. Toto kuchyňské náčiní má mnohostranné využití! Především umožňují dávkování polotovarů a tekutin do jiných nádob: hrnců, pekáčů, misek nebo varných pánví. Mohou být také velmi užitečné v situacích, kdy je třeba vypustit obsah kotle. Pak slouží jako pomocná nádoba. Výrobky v naší nabídce jsou vybaveny speciálním víkem, které umožňuje nádobu uzavřít, a pohodlnou ergonomickou rukojetí, která usnadňuje přepravu kbelíku. Většina těchto nádob je vyrobena z prvotřídní nerezavějící oceli, která je velmi trvanlivým a odolným materiálem a zároveň je antikorozní.

Kde můžete koupit kvalitní kuchyňské náčiní?

Kuchyňské náčiní a další doplňky a vybavení pro gastronomii najdete v rozsáhlé nabídce našeho internetového obchodu Gastromania.cz! Nabízíme výrobky nejvyšší kvality, které se vyznačují mimořádně přesným a precizním zpracováním. Jsme si vědomi toho, že budete spokojeni s vysokou kvalitou našeho zboží a našich služeb. Neváhejte s námi nakupovat nebo se v případě jakýchkoli pochybností či dotazů obraťte přímo na náš tým.