Všechny kategorie v sekci Vědra na potraviny

Profesionální kuchyňské vědra

Na stránkách Gastromania.cz najdete špičkové kuchyňské vědra, která jsou ideální pro profesionální gastronomická zařízení. Lze je použít v restauracích, barech, kavárnách, jídelnách, cukrárnách, zmrzlinárnách, ale i v potravinářských provozech, cukrárnách a řeznictvích. Gastronomické vědra lze použít především jako nádoby na výdej tekutin a potravinářských polotovarů. Výborně se hodí také jako pomocné nádoby pro vypouštění obsahu, např. z vařících pánví. Vyplatí se je mít ve svém stravovacím zařízení, protože výrazně zlepšují každodenní práci.

číst dál >

Kuchyňské vědra

Náš sortiment zahrnuje gastronomické vědra z nerezové oceli a plastu. Nabízíme k nim také odpovídající víka. Díky použití nejkvalitnějších materiálů a nejmodernějších technologií jsou kuchyňské vědra, která najdete v našem internetovém obchodě, investicí na mnoho let. Všechny výrobky jsou vybaveny ergonomickou, pohodlnou rukojetí, která perfektně padne do ruky a díky níž je přeprava věder rychlá a bezpečná.

Kuchyňské vědra pro gastronomii

Kuchyňské vědra pro gastronomii a další špičkové gastronomické vybavení, příslušenství a pomůcky jsou k dispozici v sortimentu našeho obchodu za mimořádně výhodné ceny. Gastromania.cz je jedinečné místo, které pomáhá zákazníkům vytvořit profesionální gastronomický podnik. Vybereme ty správné produkty – podle vašich očekávání a preferencí – a pak je dovezeme speciálně pro vás! Spolupracujeme s nejlepšími výrobci na trhu, kteří jsou známí a uznávaní v Polsku i ve světě. Patří mezi ně: Stalgast, Linden, Hendi nebo Tom-Gast. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou a obrátili se přímo na nás!