Vodní filtry pro gastronomii– použivejte pouze osvědčené produkty

Gastromania.cz je prosperující internetový obchod,který má ve své nabídce pouze pevné a odolné produkty. Profesionální vodní filtry pro gastronomii jsou k dispozici v několika verzích, například jako filtr s kostkovou hlavou, filtrační systém pro kávovary, filtr na kostky ledu, automatický změkčovač vody nebo hrubý vodní filtr. V našem obchodě najdete také vodní filtry Brita s jmenovitým průtokem 60 l/h. Tyto typy filtrů snižují uhličitanovou tvrdost vody, takže se v elektronických zařízeních tak často neobjevují vápenaté usazeniny. Další výhodou vodních filtrů je, že odstraňují látky, které narušují chuť a vůni vody.

číst dál >

Které cateringové vodní filtry pro výrobníky kostek vybrat?

V nabídce obchodu Gastromania.cz najdete několik verzí kostkových filtrů. Jeden z nich má závratnou kapacitu až 60 000 litrů! Cateringové vodní filtry je bohužel nutné pravidelně vyměňovat, ale díky tak dlouhé životnosti budete mít mnohem méně starostí. Výměna tohoto typu výrobku je opravdu snadná, protože není třeba žádné další nářadí. Stačí vyměnit starý filtr za nový. Za zmínku stojí, že při filtraci nedochází ke srážení základních minerálů přirozeně přítomných ve vodě.

Filtry na vodu pro gastronomii – co je hrubý filtr?

Filtry na vodu pro gastronimii jsou skutečně klíčové součásti. Výběrem správného modelu získáte především zdravější a chutnější vodu. Hrubý filtr se instaluje na vodovodní přípojku. Jejím účelem je prodloužit životnost pryskyřice, která se nachází ve změkčovačích a úpravnách vody, a chránit zařízení před všemi druhy nečistot. Díky průhlednému krytu můžete přesně a v reálném čase sledovat stupeň znečištění filtru. Tyto typy výrobků mají vyměnitelné strunové kazety, které lze velmi snadno nasadit.