Vakuové baličky potravin

V tomto oddělení najdete široký výběr vakuových baliček potravin od předních světových výrobců. Věnujte pozornost technickým parametrům jednotlivých baliček potravin a vyberte si přesně takovou, která odpovídá Vašim potřebám. U řady produktů naleznete sérii ukázkových videí, které mohou pomoci s výběrem ideální vakuové baličky

číst dál >

Kvalitní vakuové baličky a jejich vlastnosti

Naše vakuové baličky potravin vynikají dokonalostí v řadě detailů. V první řadě jsou pracovní části zhotovené celé z nerezu, což značně usnadňuje čistění a hygienu. Zaoblené rohy vakuové komory a absence spár nebo záhybů, masivní, ale snadno odnímatelné bezdrátové zažehlovací lišty, to jsou všechno vlastnosti, které se pozitivně projevují na rychlosti a snadnosti údržby.

Vakuové baličky a režim Soft Air

Revoluční systém Soft Air umožňuje programovatelné a nastavitelné pomalé napouštění vakuové komory vzduchem po ukončení vakuování potravin. Pomalý návrat k normálnímu tlaku chrání balené potraviny před mechanickým poškozením tlakovým šokem.

Variabilita ve velikosti balených potravin

Komfortní balení potravin je zajištěno díky široké škále velikostí balících sáčků a přídavným deskám, kterými se vakuová komora dá zmenšovat. Výrazně práci zrychlují dvoukomorové baličky – na jedné straně probíhá vakuování potravin, na druhé v otevřené komoře pracujete s přípravou sáčků na tavící lišty. Volitelná funkce Easy Swing potom umožňuje snadné překlápění víka z jedné vakuové komory na druhou, takže vás nebudou bolet ruce ani po několika hodinách práce.

Jednoduchá funkce Cutoff Seal umožňuje díky zdvojeným tavným drátům a nastavení rozdílné doby tavení jednoduché odtržení přebývajícího materiálu sáčku za svárem a velice úhledné balení a prezentaci Vašich potravin. Další vítanou vymožeností je možnost připojit u některých modelů k přístroji zdroj inertního plynu a místo vakuování balit potraviny do ochranné atmosféry.

Vakuové baličky a údržba

Naše vakuové baličky ve svém programovém nastavení zahrnují i servisní režim, trvá asi půl hodiny a je doporučeno jej spouštět jednou za týden. V intervalech popsaných v návodu potom měníme olej z vakuové pumpy a teflonové pásky na tavných lištách.