Všechny kategorie v sekci Lisy na citrusy

Ovocné odšťavňovače

Praktické ovocné odšťavňovače se používají v každém gastronomickém zařízení, kde se podávají čerstvé džusy, ovocné koktejly, alkoholické nápoje a dezerty. Jsou nezbytným zařízením pro bary, restaurace, kavárny a další gastronomická místa. Používají je také společnosti nabízející cateringové služby a pořádající akce různého charakteru.

číst dál >

Lisy na citrusy a ovoce

Profesionální lisy na ovoce Vám umožní rychle a efektivně vytlačit šťávu z jakéhokoli ovoce. Malé ruční lisy na citrusové plody jsou užitečné, pokud potřebujete malé množství citronové nebo limetové šťávy jen jako jednu z ingrediencí k připravenému nápoji. Větší odšťavňovače na ovoce, připomínající lis, jsou vynikajícím nástrojem používaným v provozovnách servírujících také čerstvě vymačkané šťávy. Jejich velkou výhodou je schopnost připravit šťávu bez zvuků elektromotoru, který by mohl rušit zákazníky v menších provozovnách.

V restauracích, na diskotékách a větších gastronomických provozech, kde je poptávka po šťávách mnohem vyšší, fungují nejlépe elektrické lisy na ovoce, např. automatické odšťavňovače, které Vám také umožňují vymačkat zeleninovou šťávu nebo nízko otáčkové lisy, které vytlačují měkké i tvrdé potraviny do poslední kapky.

Všechny ovocné odšťavňovače jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, jako je například šlechetná nerezová ocel nebo plasty. Jsou určené pro každodenní kontakt s potravinami a snadno se čistí.