Všechny kategorie v sekci Gastro chladničky

Podpultové chladničky pro gastronomii

V této produktové kategorii jsme pro Vás připravili podpultové chladničky, které najdou uplatnění v profesionální gastronomii. Tato nevelká zařízení se osvědčí v jakémkoli gastronomickém lokálu, ale i v hotelích a cateringových společnostech. Jsou nenahraditelné a dostupné v mnoha velikostech, takže jsme přesvědčeni, že každý z Vás najde ten správný model! Sortiment našeho internetového obchodu Gastromania.cz zahrnuje mimo jiné i chladničky na ochutnávky potravin, Truhlicové chladničky a mini-ledničky. Všechna tato zařízení jsou vyrobena z odolných a trvalých materiálů, díky kterým budou sloužit mnoho let!

číst dál >

Podpultové chladničky – co zvážit při výběru konkrétních zařízení?

V první řadě je nutné zvážit velikost chladničky, abyste se ujistili, že bude perfektně pasovat na místo, kam ji chcete umístit. Všímejme si nejen šířky, výšky a délky, ale také kapacity daného zařízení. Dalším důležitým aspektem je materiál. V naší prodejně jsou dostupné podpultové chladničky z nerezu, hliníku, lakované oceli, plastu a skla – všechny tyto suroviny se vyznačují vysokou odolností vůči vnějším faktorům a mechanickému poškození. Na výběr jsou lednice vybavené posuvnými i výklopnými dveřmi – v závislosti na preferencích uživatele. Za zvážení stojí i celkový výkon zařízení a také maximální teplota, kterou nabízí.

Podpultové chladničky dostupné v sortimentu Gastromania.cz za výjimečné ceny!

Všechny produkty, které nabízíme, jsou dostupné za atraktivní, konkurenceschopné ceny! To se týká nejen podpultových chladniček, ale i dalších spotřebičů, příslušenství a doplňků, nábytku a gastronomických vychytávek. Naše nabídka je určena jak profesionálům, tak i individuálním klientům, a proto garantujeme, že si každý najde to své! Přejeme úspěšné nakupování!