Kuchyňské a prodejní váhy

Přesná kuchynská váha je duležitou součásti každého gastronomického zařizení. Ten malý přístroj umožňuje velmi přesné měření jednotlivých složek – masa, sypkých látek i kapalin. Většina modelů, které najdete v našem obchodě, umožňuje vícenásobné tarování, což je velmi velká facilitace. Díky této funkci je možné měřit několik nebo dokonce tucet různých složek do stejné nádoby. Nabízíme kuchyňské váhy, stejně jako obchodní váhy, které jsou k dispozici v mnoha různých variantách, takže každý z vás může najít produkt, který splní všechna vaše očekávání. Náš sortiment zahrnuje mimo jiné: skladovací váhy, gastronomické váhy s legalizací, kalkulační váhy, kuchyňské váhy s vodotěsnou legalizací, gastronomické váhy s pánví, digitální váhy, cukrářské váhy, pomocné váhy a mnoho dalších produktů, které jsou k dispozici za mimořádně atraktivní ceny!

číst dál >

Profesionální gastronomické váhy – široký sortiment

Nabízené produkty jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, které se vyznačují velmi přesným a pevným provedením. Díky použití prvotřídních materiálů, jako je nerezová ocel, tvrzené sklo, plast, ABS nebo polystyren, vám zakoupená váha bude jistě sloužit mnoho a mnoho let. Naše kuchyňské a prodejní váhy jsou k dispozici v mnoha velikostech – s různými délkami, šířkami a výškami. Výrobky mají také různé rozsahy vážení. Největší z nich mohou vážit až 150 kilogramů!

Kde koupit profesionální prodejní váhy?

V našem internetovém obchodě Gastromania.cz najdete špičkové gastronomické váhy pro obchody a kuchyně! Spolupracujeme s nejlepšími výrobci na trhu, kteří jsou známí a uznávaní nejen v Polsku, ale i na celém světě. Patří mezi ně: Bartscher, Hendi, Ohaus, Tom-Gast nebo Martellato. Díky použití moderních technologií a nejlepších materiálů vznikají gastronomické výrobky, které nepřestávají udivovat svým zpracováním, trvanlivostí a špičkovou kvalitou!

Pokud máte zájem o koupi profesionální kuchyňské váhy, zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou! Sortiment zahrnuje také další vysoce kvalitní zařízení, příslušenství, nábytek a gastronomické pomůcky. Naše nabídka je určena jak profesionálům, kteří hledají inovativní řešení pro kuchyně a zázemí, tak amatérům – pro domácnosti. Máte-li jakékoli dotazy týkající se našeho sortimentu nebo navázání spolupráce s Gastromania.cz, neváhejte se obrátit přímo na náš tým. Rádi zodpovíme všechny vaše dotazy a najdeme řešení, které vás uspokojí. Jsme vám k dispozici od pondělí do pátku od 8:00 do 16:00 hodin. Přejeme vám přijemné nakupování!