Všechny kategorie v sekci Nerezové stolové nástavby

Nerezové nástavce na pracovní stoly

Pro naše zákazníky máme připravenou bohatou nabídku nerezových nástaveb. Najdete nerezové nástavce na stůl ve všech dostupných variantách nerezové oceli. V nabídce jsou jednopatrové i dvoupatrové policové nástavby různých rozměrů bez ohřevu i s ohřevem. Neutrální nástavce umožňují zvěšit prostory pro uchovávání a přípravu potravin, tedy umožňují ušetřit cenné místo v kuchyni. Vyhřívané stolove nástavce slouží k ohřevu a udržení teploty na ně uložených potravin. Jsou vybaveny keramickým infrazářičem s vypínačem. Můžete vybrat ze všech možných velikostí, obvykle v délce od 800 mm do 1900 mm a šířce nástavce 300 mm nebo 400 mm, výška nástavby je obvykle 400 mm až 700 mm, ale vyrobíme i jakýkoli atypický rozměr.

Nerezové stolové nástavby – praktické a užitečné

Nerezové stolové nástavby je poměrně široká skupina produktů, které významně usnadňují každodenní práci v místech a závodech zabývajících se zpracováním, skladováním a výdejem potravin, jakož i v jiných profesionálních gastronomických zařízeních. Hlavní význam těchto produktů je, že Vám umožní snadno a levně získat další prostor na pracovišti. Nerezové stolové nástavby také pomáhají udržovat pořádek a zvyšují efektivitu zaměstnanců.

číst dál >

Nerezové stolové nástavby – typy

Nerezové stolové nástavby lze zakoupit v našem obchodě ve velmi různých velikostech. Jejich délka může dosáhnout téměř 2 metry, přičemž šířka je obvykle 30 až 40 cm. V závislosti na počtu polic (jedna nebo dvě), mohou mít nástavce pro nerezové stoly různé výšky – obvykle se pohybuje v rozmezí 40-70 cm. Počet nohou je také různý, což je obvykle čtyři, ale někdy, pro posílení struktury, existují dvě další, ve střední části nerezové stolové nástavby.