Pohodlnost výdeje alkoholu v práci barmana

Praktické nalévače lahví by měly patřit k základnímu vybavení každého profesionálního barmana v restauracích, klubech a hospodách. Díky nim je výdej alkoholu i do malých skleniček mimořádně pohodlný; urychluje a zároveň zvyšuje komfort práce a omezuje ztráty alkoholických nápojů. Speciální konstrukce dávkovačů alkoholu nejen usnadňuje přípravu koktejlů a nápojů, ale také zajišťuje, že se cenný obsah lahve nerozlije po sklenici. Navíc zabraňuje nevzhlednému kapání a stékání tekutiny po láhvi. Použitím likérky máte jistotu, že elegantní láhve, které jsou často poutavou součástí barové výzdoby, zůstanou suché, čisté a nebudou se barmanovi lepit na ruce.

Které barmanské nalévátka najdete v našem sortimentu?

Nálevky na likéry jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů bezpečných pro potraviny. Dodávají se v různých tvarech a barvách, takže je snadno přizpůsobíte svým potřebám i designu baru. Zajímavý design trysek nalévačů vyrobených ze špičkové nerezové oceli nebo chromu obohacuje estetiku elegantních barů, vináren nebo exkluzivních restaurací. Na druhou stranu špičky z plastu ve výrazných barvách mohou být zajímavým akcentem veselé výzdoby baru na diskotéce nebo v hospodě klubového typu. V závislosti na modelu lze nabízené uzávěry lahví zakoupit v sadách nebo v individuálně vybraných formách a barvách podle potřeby.

číst dál >

Barmanské nalévátka dostupné v různých barvách

Barmanské nalevátka se obvykle vyrábějí ve dvou variantách: plastové a kovové. Při jejich výrobě se používá také měď, nerezová ocel, polypropylen, chromovaná ocel, korek, polyamid, pryž, silikon nebo mosaz. Toto drobné příslušenství je ideální pro běžnou práci každého barmana, protože umožňuje přesné nalévání jednotlivých nápojů i přípravu působivě vypadajících panáků.

V sortimentu našeho internetového obchodu Gastromania.cz naleznete profesionální barmanské nalevátka, které jsou k dispozici v mnoha barvách. Patří mezi ně inox, šedá, bílá, zlatá, přírodní, černá, modrá, zelená, průhledná, měděná, oranžová, žlutá, stříbrná a červená. Jsme přesvědčeni, že kvalita našich výrobků uspokojí i ty nejnáročnější uživatele, kteří si potrpí na špičkovou kvalitu. Barmanské nalevátka lze použít jak v profesionálních gastronomických zařízeních, tak v domácnostech. Jsou všestranné, multifunkční a spolehlivé.

Kde můžete koupit profesionální barmanské nalévátka?

Samozřejmě v našem internetovém obchodě Gastromania.cz. Nabízíme produkty v mnoha variantách, takže si každý určitě najde něco pro sebe. Náš sortiment zahrnuje špičkové barmanské nalevátka, ale nabízíme také další spotřebiče, příslušenství, pomůcky a kuchyňský nábytek. Gastromanie je nejen naší prací, ale i vášní, proto rádi poradíme našim zákazníkům s nejlepšími řešeními a snažíme se vyhovět všem jejich potřebám. Pokud jste v nabídce nenašli produkty, o které máte zájem, kontaktujte prosím přímo náš tým. Rádi vám poradíme a najdeme produkty, které splní vaše očekávání. Jsme vám k dispozici od pondělí do pátku od 8:00 do 16:00. Přejeme vám úspěšný nákup.