Kariéra

Jsme tým lidí, který vždy zodpovědně přistupuje ke svěřeným úkolům. Provozujeme internetový a především přímý prodej produktů spojených s širokou oblastí gastronomie. Spolu se stálým rozvojem naší firmy hledáme nové, kreativní osoby. Pokud cítíte neustálou potřebu získávání nových znalostí a zkušeností, nechcete být pasivní, a především chcete vytvářet něco nového ve stále rozvíjející se společnosti, zašlete nám své CV. Možná hledáme právě Vás.

Aktuálně hledáme

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

NÁPLŇ PRÁCE:
- prodej nabízených produktů
- komplexní péče o zákazníka, včetně poradenství nabízeného výrobku
- vedení obchodních jednání a prezentace výrobků
- časté služební cesty – flexibilní pracovní doba
- uskutečňování prodejních cílů

POŽADAVKY:
- znalost polského jazyka
- zkušenost v komunikaci s klienty
- schopnost navázat obchodní kontakty a udržovat dobré vztahy s dodavateli
- nezávislost a zaměření se na realizovaný cíl
- příjemná a nekonfliktní osoba
- dobrá znalost práce na PC (MC Office) – příprava nabídek, prezentací
- řidičský průkaz B
- organizovaný způsob práce
- praxe v oblasti gastronomie
- uvítáme vzdělání v oblasti gastronomie
- uvítáme zkušenosti z trhu HoReCa

NABÍZÍME:
- práce v mladém kolektivu
- profesní růst
- motivační systém odměňování (základ + provize z prodeje)
- pravidelná školení
- firemní benefity – stravenky, telefon, auto, PC