Mrazící skříně pro obchod a gastronomii

Seznamte se se sortimentem obchodu Gastromania.cz, který nabízí nejkvalitnější mrazící skříně. Nabízíme: mrazící skříně – bílé, mrazící skříně – pozinkované, mrazící skříně – nerezové, mrazící skříně – s možností zabudování pod kuchyňskou linku, a mrazící skříně – prosklené. Všechna zařízení, která najdete v naší nabídce, jsou vyrobena z odolných a pevných materiálů, jakými jsou nerezová ocel, ABS, chromniklová ocel, sklo, pozinkovaná ocel, hliník, polypropylen a lakovaná ocel. Použití těchto surovin činí naše mrazící skříně vysoce kvalitními výrobky!

číst dál >

Profesionální mrazící skříně

Mrazící skříně jsou ideální pro jakékoli profesionální gastronomické podniky – restaurace, bary, hospody, hotelové kuchyně, zmrzlinárny, kavárny, cukrárny nebo jídelny. Mrazící skříně jsou určeny pro skladování potravin a potravinářských výrobků – udržují je při stálé teplotě. Jsou přizpůsobeny profesionální gastronomií. Nabízíme zařízení dostupná v mnoha variantách – různých kapacit a velikostí, aby každý z našich zákazníků mohl najít produkt, který splní jejich očekávání.

Mrazící skříně v nabídce Gastromania.cz!

V sortimentu našeho e-shopu najdete nejen nejkvalitnější mrazící skříně, ale i další zařízení, stroje, příslušenství a vychytávky pro gastronomii. Naše nabídka je určena nejen různým společnostem, ale i jednotlivým zákazníkům, kteří hledají netradiční řešení pro svou domácnost. Nabízíme špičkové produkty, které byly vytvořeny nejlepšími výrobci na trhu. Máte-li jakékoli dotazy týkající se našeho sortimentu, neváhejte a kontaktujte náš tým!