Příslušenství pro výdej alkoholu v sortimentu Gastromania.cz

Každé profesionální stravovací zařízení, které podává alkoholické nápoje v komerčním měřítku, by mělo mít příslušenství pro výdej alkoholu. Barmanské dávkovače jsou inovativní pomůcky, které umožňují přesné odměření všech nápojů, které mají být součástí určitého nápoje. Tyto typy dávkovačů mají řadu různých využití: jsou ideální pro šejkry a pestrobarevné koktejly s různými příchutěmi. Prohlédněte si celou naši nabídku.

číst dál >

Jaké dávkovače alkoholu jsou k dispozici v naší nabídce?

Sortiment našeho internetového obchodu Gastromania.cz zahrnuje mimo jiné měřiče porcí alkoholu, barmanské dávkovače, barové odměrky a nalévače lahví. Zaručujeme, že vybavení vašeho baru těmito specializovanými pomůckami výrazně zlepší každodenní práci barmanů a pomocného personálu. Kromě klasických dávkovačů je třeba věnovat zvláštní pozornost barmanským dávkovačům, které jsou ideální pro dávkování sladkých a suchých omáček, ovocných šťáv a sirupů. Další zajímavou pomůckou jsou specializované barové odměrky, které umožňují přesně odměřit množství nalité tekutiny – na jeden mililitr. Všechny dostupné položky nabízíme v mnoha zajímavých variantách, aby si každý z našich zákazníků mohl vybrat tu nejvhodnější pro sebe.

Profesionální dávkování alkoholu

Správné dávkování alkoholu je docela umění. Teprve když zkombinujete ingredience ve správném poměru, můžete připravit osvěžující a lahodný nápoj, který potěší vaše zákazníky. Za tímto účelem byste měli své stravovací zařízení vybavit profesionálním příslušenstvím pro výdej alkoholu. Vyplatí se vsadit na výrobky z odolných materiálů a v našem obchodě máme pouze takové zboží. Doporučujeme vám, abyste se seznámili s celým sortimentem, a v případě jakýchkoli dotazů nebo nejasností nás kontaktujte přímo. Přejeme vám úspěšné nakupování!