Stojany na pečicí mřížky/plechy

Dobrá restaurace se nepochybně vyznačuje těmito důležitými faktory: kvalita podávaných pokrmů, vkusný interiér, milá obsluha, pořádek a čistota. O poslední dva faktory se lze postarat několika způsoby. Pravidelné uklízení, časté čištění obtížně dostupných míst, zamezení usazování nečistot a bakterií na kuchyňských příborech a příslušenství – to jsou základní pojmy. K tomu musíme zvolit správné nástroje, abychom si celý proces co nejvíce zjednodušili. Takovým nástrojem je například stojan na pizza plechy/mřížky.

číst dál >

Stojan na mřížky pro pečení pizzy – příslušenství, které potřebujete i když jste o nich ještě neslyšeli

Díky stojanům lze snadno a přehledně uspořádat všechny mřížky k pečení pizzy. Samozřejmě lze je využít i na jiné plechy a celkové uspořádání v kuchyni. Stojany jsou vyrobeny z prvotřídní nerezové oceli a mají kapacitu na několik desítek mřížek a plechů. Vše je tak na svém místě a pracovní plocha je zbavena zbytečného chaosu. Stojany jsou ideální pro italské restaurace, pizzerie a také cukrárny či pekárny.

Vybavení, které můžete zakoupit v e-shopu Gastromania.cz pochází od ověřených producentů. Tyto výrobky mají prvotřídní kvalitu a lze je pořídit za velmi atraktivní ceny. Gastromania je oficiální obchodní partner těchto výrobců v rámci celé České Republiky.