Velkoobchod skla a porcelánu

V této kategorii prezentujeme největší výběr skla a nádobí nepostradatelných pro profesionální servírování, domácnosti, firmy, restaurace a penziony. Najdete zde stolní a barový servis nejpopulárnějších výrobců skla a porcelánu v Evropě i na světe, největší kvality jídelních příborů a také různého druhu dekorace stolů do restaurace a hotelů. Náš velkoobchod skla a porcelánu je ideálním místem pro každého provozovatele a majitele restaurace, penzionů, hotelů, kavárny, školních institucí, reklamních agentur a provozoven veřejného stravování (např. závodní a nemocniční jídelny). V nabídce máme mezi jinými produkty výrobců jako jsou: RAK, ETERNUM, SOLA, LIBBEY, ARCOROC, LUBIANA, CHEFF&SOMMELIER, CHURCHILL, ARIANE a mnoho dalších.

číst dál >

Proč je důležitá dobrá kvalita stolního a barového servisu?

Ne každý majitel nebo manažér provozující gastronomický byznys dokáže ocenit důležitost vysoké kvality servírovacích potřeb, kvalitního porcelánu a gastronomického skla. Nejen dobré jídlo a příjemná obsluha je základem úspěchu každé dobré restaurace a hospody, ale také výzdoba lokálu, kterou podstatnou části jsou veškeré prvky, které se nachází na stole zákazníka. Servírování jídla je velkým uměním, které může být realizováno díky správnému jídelnímu servisu, příborů a dalšího nepostradatelného vybavení. Dobrý stolní a barový servis v značné míře má vliv na to, jak se zákazník dívá na naši gastro provozovnu. Proč se tak děje? Odpověď je poměrně jednoduchá – dnešní svět je čím dál tím více ovlivňován medií, ve kterých se často vytváří obraz restaurace, jako místa, ve které čekáte obsluhu na vysoce kvalitní úrovni. A je to správně. Kdo z nás by chtěl pozvat rodinu nebo známe do restaurace, ve které je jídlo servírované na plastovém talíři nebo na málo atraktivním nádobí, nebo co je nejhorší na otlučeném porcelánu? (a tyto situace se stávají v dnešním světe velmi často).

Proč chodíme do restaurace?

Popřemýšlejme proč chodíme do restaurace – dobře se najíst? Ano, to je pravda. Avšak často také proto, aby jsme příjemně strávili čas s dobrými přáteli a při dobrém jídle. Určitě, když platíte za oběd v restauraci chtěli by jste, aby Vaše jídlo bylo podáváno jedinečným způsobem – tedy ne tak, jak to máte ve své domácnosti. Když se jdete najíst mimo domov, očekáváte, že budete obsloužení lépe než doma, v každém případě ne hůře než doma. Jak by jste se cítil v případě, kdy zvete důležitou pro Vás osobu na luxusní oběd, a jídlo Vám podají na obyčejných domácích talířích. Jak by jste se cítil, jak by Vám polívku naservírovali na talíři z úplné jiné řady, než na talíři s druhým chodem. Restaurace, která splňuje požadavky zákazníka bude místem, kde se bude rád vracet.

Naše firma je tým profesionálů, která Vám i Vašim zaměstnancům poradí jak vybrat správný porcelán, sklo a další doplňky pro stolování, tak aby Váš byznys byl přátelským a příjemným pro vaše zákazníky.

Profesionální nádobí pro gastronomii

Říká se, že jídlo je slavnost nejen pro ústa, ale také pro ostatní smysly, jako je zrak nebo sluch. Pokud chceme, aby se naši hosté v naší restauraci cítili pohodlně, postarejme se také o její celkový dojem – a to správným výběrem nábytku, dekorací, hudby a také sofistikovaným nádobím a sklem pro gastronomii. Jídlo, které bude podáváno na krásném, subtilním talíři, doplněné vkusnými skleničkami a číšemi, jistě osloví každého zákazníka ve Vaši restauraci, dokonce i ty nejnáročnější zákazníky. Vyplatí se o tom přemýšlet a vybrat takové nádobí a doplňky, které budou dokonale ladit s uspořádáním celého interiéru. Důvod, proč lidé mají rádi chodit do restaurace, je jakási vnitřní zvědavost. Chtějí zakusit nové chutě, vůně, zaznamenávat svými smysly neobvyklé kombinace a zvuky, objevovat nové pokrmy. Chtějí se cítit naprosto výjimečně, uvolnit se, zapomenout na každodenní starosti, a v oné špetce luxusu najít inspiraci. Gastro nádobí, které má šmrnc, bude zajisté jeden z důvodů, proč se Vaši hosté budou často a rádi vracet. Spokojenost zákazníku je na prvním místě!

Gastro nádobí pro restaurace

Jídelní servis je především nádobí a příslušenství, které je umístěno na jídelním stole. Jedná se o výrobky z porcelánu, tvrzeného skla, melaminové a polykarbonátové nádobí, kameninové a plastové nádobí, jakož i další jídelní nádobí, jako například cukřenky, kalíšky na vejce, lžíce na předkrm, konvice na nápoje, omáčkovníky, hrnky a šálky, nádoby na máselnice, různé láhve, dózy na příbor, mísy, stolní popelníky, také vázy, držáky na ubrousky, ruční mlýnky na koření či nádobky na sůl a pepř. Restaurační nádobí by mělo být doladěno tak, aby každý, i ten nejmenší prvek, do sebe dokonale zapadal. Perfektně sladěné stolní nádobí zaručí, že podávané jídlo dokonale vynikne. Jídelní nádobí lze opravdu vybrat přesně podle Vašich představ – široký výběr na trhu nabízí různé velikosti, tvary, barvy a designové provedení. Díky tomu si je každý schopen vybrat nádobí, přesně podle toho, co bude Vaši restauraci slušet nejvíce.

Sklo pro gastronomii

Zvláštní pozornost si rozhodně zaslouží specializované sklo pro gastronomii, protože je také velmi důležitým prvkem celkového dojmu z vkusně zařízeného jídelního stolu. Mohlo by se zdát, že gastronomické sklo to jsou jen sklenice a číše na víno, ale musíme pamatovat o mnohém dalším skleněném vybavení, které se v gastronomii používá. Mezi jinými lze zmínit například: pivní sklo, stolní mísy, zmrzlinové poháry, skleněné džbány, karafy na víno, skleněné servírovací nádobí, karafy na vodu, skleněné talíře, skleněné hrnky, skleněné šálky a podšálky. Díky použití krásného a také velmi křehkého materiálu, jakým je sklo, krásně sladěný a prostřený stůl ohromí svou elegancí nejen zákazníky, ale všechny návštěvníky Vaši restaurace. Gastronomické sklo se používá ve všech gastronomických provozovnách, jako jsou restaurace, bary, cateringové firmy, jídelny, kavárny, hotelové restaurace nebo bufety. Na trhu jsou dostupné výrobky z tvrzeného skla, bezolovnatého křišťálu či klasického skla.