Závěsné nerezové police – bezpečné, praktické, hygienické

Při nákupu vybavení pro profesionální kuchyni je třeba věnovat dostatečnou pozornost výběru špičkových nerezových závěsných polic. Umožňují hygienické a bezpečné skladování různých nevelkých předmětů, které nechybí v žádné kuchyni. Díky tomu budou vždy po ruce, ale také na očích – bude snadné najít jednotlivé nádoby umístěné na nerezových policích. Současně různé nádoby a nářadí nezpůsobí nepořádek na stolech nebo na jiných místech, kde by neměly být. Stabilní, trvanlivé, odolné a snadno omyvatelné závěsné nerezové police jsou bezpochyby jedním z prvků profesionálního kuchyňského vybavení, jehož užitečnost nelze podceňovat.

číst dál >

Závěsné nerezové police do gastro zařízení

Součástí každého gastronomického provozu jsou i praktické celonerezové závěsné police. V naši nabídce najdete jednopatrové, dvojpatrové a třípatrové závěsné police všech rozměrů. Jednotlivé typy se odlišují designem i příslušenstvím, jako jsou talířové odkapávače, případně podvěsné nerezové nádoby určené na přísady nebo závěsné police na koření. Slouží také pro skladování varné techniky jako mikrovlnné trouby, salamandry, kuchyňské ohřívače a opékače. Nosnost polic je obvykle 70 kg/m². Nosnost nerezových polic můžeme zvýšit nebo vyrobit atypické police s vyšší nosností podle vašeho přání. Police umožňují zvýšit ergonomií práce v gastroprovozech, v gastronomii a v velkokuchyních.

Univerzální závěsné nerezové police

Internetový obchod Gastromania.cz nabízí různé konfigurace, rozměry a velikosti, díky nimž lze závěsné nerezové police dokonale přizpůsobit vybavení kuchyně. Naše nabídka zahrnuje nerezové police od renomovaných výrobců, jako jsou STALGAST nebo HENDI. Fungují dobře v profesionálních kuchyních stovek gastronomických provozoven a jídelen po celé republice, včetně různých restaurací, zmrzlináren, školních a předškolních jídelenách, stejně jako v potravinových prodejnách s dodávkou domů, jakož i v potravinářských provozech, mlékárnách a řeznictví. Nerezové závěsné police Vám umožní co nejlépe využít prostor v jakékoli kuchyni, zejména proto, že v našem obchodě je můžete zakoupit v mnoha konfiguracích, nastaveních a velikostech.

Police z nerezové oceli – dostupné typy

Náš obchod nabízí prvotřídní závěsné nerezové police s nastavitelnou výškou, jakož i svařované (celkově spojeny pomocí svarů) – s různými způsoby připevnění ke stěnám, s možností závěšení polic na dvou nebo třech konzolách. Jedná se o řešení jednopatrové, dvoupatrové nebo třípatrové, z různých druhů nerezové oceli (jako je 1.4509, AISI 445 s feritickými vlastnostmi nebo AISI 304). Závěsné nerezové police mohou mít délku pouhých 50 cm a výšku méně než 20 cm, stejně jako délku 1,6 metru a výšku téměř metr, což umožňuje dokonalé přizpůsobení velikosti místnosti. Vyberte si sami šířku police – podle vašich potřeb může být pouze 20 cm, ale také 40 cm. Nemusíte se bát nerezové závěsné police maximálně zatížit. Rovněž zvýšíte ergonomii na pracovišti tím, že využijete prostory např. nad umyvadlem.