Gastronomické sifony pro restaurací i domácnost

Náš internetový obchod Gastromania.cz nabízí špičkové gastronomické sifony a domácnosti, které splní očekávání i těch nejnáročnějších uživatelů. Tyto malé pomůcky vám umožní rychle připravit sodovou vodu a omáčky. Především se používají k výrobě šlehačky dokonalé konzistence. Jejich provoz je umožněn tlakem, který vzniká uvnitř nádoby. Všechny naše výrobky se snadno používají a jistě vám budou sloužit po mnoho let. Zveme vás ke spolupráci s naší společností – navrhujeme a vybavujeme bary, diskotéky, kavárny a profesionální catering.

číst dál >

Jaké gastronomické sifony jsou dostupné v našem sortimentu?

Nabízíme několik typů gastronomických sifonů, takže jsme si jisti, že každý z našich zákazníků najde tu ideální pro sebe. Mezi nejoblíbenější patří sifony na sodovou vodu a sifony na šlehačku. K dispozici jsou také kartuše a sifonové koncovky, které vyrábějí známé a uznávané společnosti (například ISI, KAYSER, CONTACTO, HENDI, 100% CHEF, MARTELLATO, MOSA, BARMATIC nebo BAR UP). Sifonové kartuše jsou naplněny oxidem dusným, který je zdravotně nezávadný a má konzervační účinky na potraviny.

Různé modely se liší kapacitou, barvou a výrobním materiálem (včetně nerezové oceli, hliníku, polypropylenu, plastu nebo silikonu).

Kde koupíte nejlepší gastronomické sifony?

Gastronomické sifony jsou k dispozici v rozsáhlém sortimentu Gastromania.cz. Tyto výrobky jsou ideální jak pro profesionální stravovací zařízení, tak pro domácnosti. Jsou odolné a zároveň vypadají elegantně. Zveme vás, abyste si prohlédli celou nabídku, kterou jsme pro vás připravili. Jsme přesvědčeni, že kvalita našich výrobků uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte nás kontaktovat. Přejeme vám úspěšné nakupování.