Všechny kategorie v sekci Vinotéky a vinidory

Profesionální chladicí vinotéky

Bez ohledu na to, zda vaše restaurace podává sladká, polosladká, suchá, polosuchá, červená, růžová nebo bílá vína, je nesmírně důležité, aby před podáváním nápoje vašim hostům byl udržován na správné teplotě. Již dlouho je známo, že nižší teplota vína umožňuje extrahovat celou vůni a chuť. Pokud chcete, aby podávané víno chutnalo skvěle a bylo dokonalým doplňkem k jídlu, pak je skvělým řešením investovat do profesionálních chladicích vinoték. Tyto typy zařízení jsou k dispozici v naší nabídce za velmi atraktivní ceny!

číst dál >

Vinotéky

Vinotéky, které jsou v našem sortimentu, jsou vysoce kvalitní produkty, které Vám jistě budou sloužit řadu let. Nabízíme jak vinotéky s plnými dvířky, tak i s prosklenými dvířky. Minimální teplota našeho zařízení může být až -18 ° C a maximální až 22 ° C. Naše chladicí vinotéky jsou k dispozici v mnoha různých formách a variantách, takže každý najde dokonalý produkt, který splní všechna jeho očekávání. K dispozici jsou menší vinotéky, které pojmou asi 12 lahví, stejně jako velké vinotéky, které ukládají až 205 lahví alkoholu!

Chladicí vinotéky

Všechny naše produkty (nejen chladicí vinotéky!) jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které jsou velmi trvanlivé, pevné a odolné. Vinotéky, které jsou v našem sortimentu, byly vyrobeny nejlepšími výrobci na světě! Naši partneři v každé fázi výroby používají moderní technologie a trvanlivé suroviny, což je zárukou vysoké kvality. Patří mezi ně BARTSCHER, NORDLINE, VESTFROST a CHEFFY. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou a kontaktovali přímo tým gastromania.cz! Poradíme vám ta nejlepší řešení!