Profesionální myčky skla

Sklo je velmi důležitým prvkem vybavení každého stravovacího zařízení. Pokud chceme, aby vždy vypadalo dokonale, čistě a leskle, je skvělým řešením pořízení profesionální myčky skla. Toto inovativní zařízení Vám umožní nejen udržovat skleněné nádobí v dokonalé čistotě a urychlí práci celého personálu. Na Gastromania.cz najdete myčky skla za atraktivní ceny!

číst dál >

Myčky skleněného nádobí

Naše myčky skla jsou vhodné nejen pro mytí skleněného nádobí, ale i menšího kuchyňského vybavení, jakými jsou příbory. Tyto stroje najdou uplatnění v restauracích, barech nebo klubech. Jsou spolehlivé, a proto zaručujeme, že Vám po zakoupení budou sloužit po mnoho let. Náš sortiment zahrnuje výrobky předních polských i zahraničních výrobců, jakými jsou Stalgast, Lozamet, Asber, Bartscher nebo Hendi.

Kde koupíte kvalitní myčky skla?

V našem internetovém obchodě Gastromania.cz můžete zakoupit myčky skla! Naše produkty jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které se snadno udržují v čistotě. Zveme Vás, abyste se seznámili s celým sortimentem našeho obchodu, nabízíme profesionální gastronomické přístroje a příslušenství, které se jistě stanou nepostradatelnými ve Vašich provozovnách. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte obrátit na náš tým.